Програма «Життя міста»

У розділі: 15261 відео | АрхівRSS
Карлюка-2019. У Полтаві відкрили міжнародну виставку карикатур
390

Карлюка-2019. У Полтаві відкрили міжнародну виставку карикатур

Тут все зображено з часткою іронії. Карикатури, що відображають сучасне життя . У Полтаві відкрили Міжнародну виставку карикатур «Карлюка-2019».

Цьогоріч презентували роботи не тільки українських карикатуристів, а ще й угорських. Організатор вже дев’ятнадцятої виставки карикатур Михайло Шлафер говорить: багато філософських глибинних робіт, а є й такі над якими можна посміятися та отримати гарний настрій.

Михайло Шлафер, організатор «Карлюки-2019» "Гумористи всіх країн, проблеми у всіх приблизно однакові , це справа миру, це корупція , правосуддя , екологія. І тому карикатури зараз це не тільки картинки , які нас змушують посміхатися , а більше картинки , які і висвітлюють проблеми , які зараз є у світі. "

Один із угорських карикатуристів - Іштван.Говорить : український гумор нічим не відрізняється від угорського .

Іштван Келемен, Президент асоціації карикатуристів Угорщини "Кто высмеевает поговорки , кто портреты людей, кто достижения людей , кто спортсменов и разных людей.Много работ любимх. "

Додає: якщо є фантазія не потрібно багато працювати . Головне мати гарну ідею і натхнення. Показує одну з робіт .
Іштван Келемен, Президент асоціації карикатуристів Угорщини "Когда бываешь на отдыхе видишь странные картины и они всплывают как карикатуры.Папа всегда самый главный он всегда все платит и тянет все на себе. "

Роботи українського карикатуриста Анатолія Василенка представив Олексій Петренко. Сам автор карикатур присутнім не зміг бути. Олексій зазначає :роботам більше тридцяти років, порівнює з теперішнім часом : все -таки гумор трішки змінився.

Олексій Петренко, колекціонер "Це комікси, пригоди перченятки , це взагалі треба зануритись у той світ, у ту атмосферу 60-80 років і все це він висвітлював своїми карикатурами: і космос і відносини між людьми. "

Вперше на виставці пані Юлія ,-говорить емоції зашкалюють , бо цьогорічний Калюка її чотирирічний син Артем.

Юлія Подробаха, відвідувачка "Це завжди позитивний настрій , несе усмішки і просто чудовий день

Розкажи, Карлюкою будеш ?
Так, Карлюкою."

Вже вдевятнадцяте на виставці -Інна. Цей захід для неї традиційний, бо полюбляє гумор. Говорить: сміху боїться навіть той, хто нічого не боїться.


Інна Якобенко, відвідувачка "Карикатура - велика ідея ,
маленький малюнок мені це близьке і подобається лаконічність. Подобаються люди, які влучно, дотепно, в малих формах переносити якусь ідею і зміст.


Організатор заходу Михайло Шлафер говорить: на наступний рік грандіозні плани- зробити гоголівський фестиваль гумору .