Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
Про встановлення літніх майданчиків говорили на засіданні комісії з питань розміщення тимчасових споруд
347

Про встановлення літніх майданчиків говорили на засіданні комісії з питань розміщення тимчасових споруд

На засіданні комісії з питань розміщення тимчасових споруд говорили про встановлення літніх майданчиків та території міста. Зокрема, мова йшла про батути, ігрові кімнати, надувні гірки у парку Котляревського, на Театральній площі тощо.

Тетяна Юрченко- заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
«Матері проводять свій час з дітьми в парках і їм треба місце, щоб гуляти зі своїми дітьми»«Якщо будуть масові звернення щодо принципової позиції розміщення цих споруд, їх завжди можна прибрати, найголовніше, щоб ці атракціони були охайні»

Серед спірних питань - доцільність розміщення атракціонів для дітей на території Сонячного парку, оскільки від мешканців міста надходили різного роду скарги. Тому члени комісії залишили питання на доопрацювання.

Вадим Ямщиков- депутат Полтавської МР
«Є дуже великі сумніви щодо подальшого розміщення саме у Сонячному парку будь-який таких атракціонів, тому, що треба розібратись, можливо, краще до Парку Перемоги все це перенести щодо функціонального його навантаження».

Також, під час засідання розглядали питання щодо продовження дозволу на розміщення стаціонарних тимчасових споруд на території міста строком на два роки.