Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
На засіданні апаратної наради говорили про боротьбу з незаконним виловом риби.
181

На засіданні апаратної наради говорили про боротьбу з незаконним виловом риби.

За останні місяці в області сталася 221 пожежа. Велика частина з них спалахнула на відкритих територіях, зокрема через спалювання сухостою. Про це йшлося на апаратній нараді в ОДА.

Андрій Коваленко-перший заступник начальника Управління з питань цивільного захисту населення ОДА
«Прошу проводити якусь роз*яснювальну роботу тому, що випалювання цих хворостин несе великі збитки»«Внаслідок пожеж загинуло 10 людей, травмовано 4 людини та врятовано 5 людей»

Порушувалося на нараді і питання щодо ситуації, яка сталася 24 березня у Кременчуці. Надаємо, на річці Дніпро перекинувся човен на борту, якого знаходилось 5 людей. Дівчинці вдалось врятуватись, тіла 3 хлопців знайшли протягом тижня, а пошуки 5-ї дівчинки тривають і досі.

Андрій Коваленко-перший заступник начальника Управління з питань цивільного захисту населення ОДА

«Для проведення пошуково-рятувальних робіт були залучені фахівці ГУДСНС України у Полтавській області, Кременчуцької водолазно-рятувальної станції, рятувальної служби обласної ради, водної поліції та місцеві мешканці»

Обговорили на нараді і випадки незаконної ловлі риби в області, тимчасово виконуючий обов*язки голови облдержадміністрації Роман Товстий наголосив, зараз на Полтавщині діє програма боротьби з браконьєрством.

Роман Товстий-тимчасово виконуючий обов*язки голови Полтавської ОДА
«3 роки назад ми починали таку нерестову компанію, ми на ній акцентували увагу, ми отримували по кінцю нересту 5 кримінальних справ, то зараз ми бачимо, як вона спрацьовує на місцях»

Крім того, обговорили на нараді і перспективи формування Фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2019 році.