Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
Мешканці Авіамістечка долучились до суботника
828

Мешканці Авіамістечка долучились до суботника

Цими вихідними мешканці Авіамістечка долучились до суботника. Зробити кращим цей район вийшли і дітки. Вони фарбували дитячі колеса на майданчику.

Денис Чечель, жителька Авіамістечка " Мы тут каждую субботу, каждый год красим колеса и турники , мы хотим чтобы здесь было нормальное поле и мы здесь играли. "

Ініціатор прибирання депутат міської ради , представниця команди Матковського Майя Матвеєва говорить, - працюють з самого ранку і до переможного. Додає : всі разом роблять корисну справу.


Майя Матвеєва, депутат міської ради від фракції "БПП "Солідарність" "Мы все понимаем что только лишь вместе сможем сделать наш город чище, красивее и зеленее.  На этом стадионе играют детки и хотелось бы, чтобы дети больше уделяли вниманию спорту, занимались , играли, общались, а не сидели перед телевізором. "


Взяла участь у суботнику і заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко.Розповідає: все життя прожила тут, тому піклується , щоб було чисто та затишно .

Людмила Бойченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів " Той, хто прибирає, той не смітить , тому це виховний момент і разом потрібно творити гарну справу, тому що ми говоримо , що хтось повинен нам щось зробити , беріть граблі, гребіть і буде у нас чисто і затишно. завжди ми говоримо, що дитині як робити, а краще показати власним прикладом. "

Місцеві діляться: настрій гарний , завзятий, вважають , що чистота району -це екологічні та комфортні умови для їх дітей.

Тетяна Пчелнікова, жителька Авіамістечка "Мы хотим чистоты в городе, значит она должна начинаться от каждого с нас, с каждого двора , с каждой квартиры, поэтому мы очень благодарны Майе Кадыровне, которая организовывает постоянно осенью и весной вот эти субботники. "

Олександр Капцов, жителька Авіамістечка "Косим траву, выносим мусор , красим , сами устанавливаем лавочки , сами закапывали колеса, сами ремонтируем ворота каждый год. "


Марина Голікова, жителька Авіамістечка "Завдяки зусиллям Майї Кадировні в основу , яких покладено не тільки організація всіх цих людей, всіх наших мешканців , а й матеріальне забезпечення , бо десь потрібно взяти і кісточки і перчатки , і організувати машину, яка вивезе це сміття. "

Прибирати планують і надалі, невдовзі заплановано ще суботники.