Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
У Полтаві в школі № 37 в рамках проекту «Майстерня активної молоді» відбувся перший семінар
425

У Полтаві в школі № 37 в рамках проекту «Майстерня активної молоді» відбувся перший семінар

Вони є носіями креативних, нових та цікавих ідей, але через невпевненість у собі та власних силах, відсутність однодумців, не наважуються втілювати їх у своїх громадах.Так, у Полтаві в загальноосвітній школі № 37 в рамках проекту «Майстерня активної молоді» відбувся перший семінар на якому розповіли як брати участь у прийнятті рішення на рівні місцевої влади , що таке демократія, чим відрізнити пряму демократію від електронної , які є інструменти по для поширення у містах електронної демократії і чим можна користуватися полтавській молоді для того щоб бути активною за допомогою Інтернету , комп’ютера та смартфона . Проект розрахований на учнів старших класів, а також на студентів перших, других курсів,-повідомила голова громадської організації «Центру розвитку та співпраці громад» Анна Шавиро.

Анна Шавиро, голова громадської організації «Центру розвитку та співпраці громад» "Візьме участь півтори тисячі молоді нашого міста - це буде перший етап, під час другого етапу ми серед учасників цих семінарів відібремо найбільш активних і ми проведемо для них три тренінги-це будуть повноцінні тренінги серед написання проектів в рамках бюджету участі. "

В кожній школі міста буде проведений відповідний семінар,-говорить Анна Шавиро. Начальник управління освіти міськвиконкому Юрій Матвієнко говорить: позитивні зміни у країні залежать від молоді, але разом з тим, школярам, студентам, вчорашнім випускникам, часто не вистачає знань, навичок, досвіду для розвитку своїх ініціатив.

Юрій Матвієнко, начальник управління освіти міськвиконкому "Наша молодь побачить , що не потрібно виїжджати з Полтави в пошуку щастя , не потрібно виїжджати з Полтави для реалізації , до втілення їх ідей , проектів. Я вважаю, що це найвища мета, яку потрібно досягти.  В подальшому я думаю, що ми будемо співпрацювати і з громадською організацією , і з Інститутом розвитку міста. Будемо виводити це на рівень постійної роботи. "

Заступник голови фракції «БПП» Солідарність» у Полтавській міській раді Олександр Глазов говорить: за допомогою»Бюджету участі» школярі та студенти зможуть пропонувати проекти , які будуть реалізовані місцевою владою.

Олександр Глазов, заступник голови фракції «БПП» Солідарність» у Полтавській міській раді"Вони напишуть проекти і матимуть змогу їх реалізувати чи в школі , чи в громаді. Ми надаємо можливість молоді розвитку реалізації їх ідей , які вони вважають за потрібне. Комплексний підхід саме першого блоку громадської участі і інший блок -це Інститут розвитку міста, яким чином кожен з учнів може звернутися і реалізувати свої ідеї. "


Реалізовувати проекти будуть найактивніших та найкреативніших учнів.