Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
У місті відбувся конкурс у рамках міської Програми партнерства між містом Полтава та містами Фільдера(Німеччина).
396

У місті відбувся конкурс у рамках міської Програми партнерства між містом Полтава та містами Фільдера(Німеччина).

Полтавські школярі зможуть взяти участь у двохсторонньому обміні: вони мають можливість завітати до Німеччини . У місті відбувся конкурс у рамках міської Програми партнерства між містом Полтава та містами Фільдера. Головними умовами конкурсу є володіння німецькою мовою, успішність у навчанні, комунікабельність, мистецькі нахили. Відбір проводиться на конкурсній основі, де три етапи: психологічне тестування, тестування з німецької мови та володіння німецькою мовою . Заступник міського голови з питань виконавчих органів Людмила Бойченко говорить: важливою складовою партнерських відносин є обмін делегаціями школярів. Додає: під час перебування у містах Фільдера, діти проживають у родинах своїх іноземних однолітків, поглиблюють знання мови, вчать традиції, знаходять друзів. Так само делегацію німецьких школярів гостинно приймає Полтава.

Людмила Бойченко, заступник міського голови з питань виконавчих органів "Це можливість для дітей, по-перше, побачити Європу, по-друге, показати свої знання, по-третє презентувати Україну і четверте, мабуть, досвід, який вони отримають там привезти сюди.  Тому молодіжні проекти, які потім в їх студентські роки будуть з’являтися в Полтаві - це теж можливість залучити досвід дітей, які побували саме зараз в Німеччині."

На конкурсі п’ятдесят сім учнів дев’ятих та десятих класів міста Полтава. Говорять: тут для того, щоб спробувати себе. Додають : сподіваються , що матимуть змогу поїхати до Німеччини та зануритись в їхкультуру, познайомитись з місцевими традиціями.

Ірина Харадзе, учасниця конкурсу "Готувалася, крім цього я ходжу на спеціальні курси для розмови німецькою мовою."

Іван Скриль, учасник конкурсу Це буде дуже цікавий досвід для мене та ще одна спроба позмагатися. Ми маємо сильних учасників цього року, наприклад. Ті дівчата, які вже навчалися в Німеччині і рівень набагато вище."

Софія Дубова, учасниця конкурсу " Для мене цей конкурс –це спочатку досвід, але все одно я хочу відвідати Німеччину, подивитися країни більш досконало знати цю мову. Розмови для мене це найстрашніше тому що я завжди боялася говорити на інших мовах, але вважаю, щоб перебороти цей страх потрібно спробувати щось нове і постійно розмовляти з представниками Німеччини , вдосконалювати свою мову."

Більше четвертини століття як Полтава має дружні стосунки з містами Фільдера. За цей час відбулося чимало двосторонніх візитів,-говорить відповідальна за партнерські відносини міста Фільдерштадт Тамара Постнікова.І пояснює як відбуватиметься обмін.

Тамара Постнікова, говорить відповідальна за партнерські відносини міста Фільдерштадт " В залежності від того скільки німецьких школярів виявило бажання приїхати в Полтаву, скільки й учні відбирається, зможуть поїхати до Німеччини. Спочатку приїжджають в вересні німецькі школярі, які в цьому році будуть працювати сумісно над проектом по охороні навколишнього середовища."

З п’ятдесяти семи школярів для обміну будуть обрані тільки найкращі.