Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У Полтаві радник міністра інформаційної політики України, Герой України Володимир Жемчугов презентував освітній проект «Бранці Кремля»
887

У Полтаві радник міністра інформаційної політики України, Герой України Володимир Жемчугов презентував освітній проект «Бранці Кремля»

У 2016 році його визволили з полону бойовиків, де перебував близько року. Згодом удостоєний звання Герой України. Аби презентувати проект «Бранці Кремля» Володимир Жемчугов завітав до Полтави із заступником міністра інформаційної політики України та зі своєю дружиною,яка є координатором цього проекту. «Бранці Кремля»-це освітній проект, спрямований на національно-патріотичне виховання. Це показ та обговорення у вищих навчальних закладах однойменного фільму, знятого до четвертої річниці початку окупації Криму. Володимир Жемчугов переконаний, Росія ще у 1997 році планувала захват Криму.

Володимир Жемчугов радник Міністра інформаційної політики, герой України
«Этот фильм,который мы представляем «Бранці Кремля» он о ситуации, которая произошла в Крыму,я не был участником событий в Крыму, но я был участником тех событий,которые происходили на Донбассе.»

«Кто такие бранці Кремля? На русском «пленники Кремля», юридически это политзаключенные,которые находятся в тюрьмах России.»

Також на зустрічі говорили про гібридну та інформаційну війни між Україною та Росією. Заступник міністра інформаційної політики України-Дмитро Золотухін наголосив-однією із загроз для нашої країни є пропаганда з боку Російських медій. Адже необачність та відсутність досвіду можуть стати причинами довіри до агресора та сприйняття його спотвореної інформації.

Дмитро Золотухін заступник Міністра інформаційної політики України
«Вам кожного в прайм-тайм по телебаченню кажуть «Фашисти», «бандеровци», «фашисти», «там убивают», «распинают», «насилуют русскоязычных» … «ужас». То природно, що в певний момент ви берете до рук автомат, їдете на Донбас боротися проти фашистів,вбивати.»

«Власне, для нас це було і є найголовнішою загрозою, тому що люди які живуть у такому інформаційному просторі,вони реально вірять, що є фашисти і з ними треба боротися.»
Наприкінці зустрічі учасники отримали диски з фільмом та інші інформаційні матеріали.