Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Понад мільйон гривень виділено з міського бюджету на ремонт та облаштування Полтавської ЗОШ №15
708

Понад мільйон гривень виділено з міського бюджету на ремонт та облаштування Полтавської ЗОШ №15

Полтавська загальноосвітня школа №15 в селищі Вороніно збудована майже півстоліття тому. Протягом багатьох років більш-менш належний стан приміщення підтримували своїми силами батьки, періодично здаючи кошти на поточний ремонт закладу. Кардинально ситуація змінилася лише п»ять років тому, коли на утримання школи почали виділятися кошти з міського бюджету,- розповідає директорка.

ЛІДІЯ БОРЯК, директор Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15
"Школа знаходиться в задовільному стані, одначе вона потребувала заміни вікон.Вікна замінені повністю всі абсолютно кілька років назад по проекту управління освіти чи міська влада цей проект реалізувала.Школа також потребує заміни і підлоги, але як кажуть все разом зробити неможливо."

Нині найбільше потребує відновлення спортивна зала, на яку з кожним роком зростає навантаження. Адже тут працюють різноманітні спортивні гуртки, а також відбуваються численні змагання,- зауважує директорка. Капітальний ремонт цього об»єкта уже профінансовано з міського бюджету на суму понад 600 тисяч гривень.

ЛІДІЯ БОРЯК, директор Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15
" На наші прохання звернули увагу і в серпні минулого року розпочалися ремонтні роботи.Замінено стелю повністю, стіни оштукатурили, зняли старі батареї і поставили нові, вікна раніше було замінено.На даний час іде заміна підлоги.Всю стару з грибком її вибрали, витягли, зараз засипають керамзітом, кладуть сітку і зверху заливають рощином."

В тому, що будівельники якісно виконують свою роботу, переконався і депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський, який завітав до школи з робочим візитом.У цьому закладі представник депутатського корпусу був ще в 2017 році, коли саме тут замінювали старі вікна на металопластикові.Тоді, каже депутат, було виділено з міського бюджету трохи більше чотирнадцяти тисяч гривень. А вже торік фінансування збільшилось майже у десять разів.

АНДРІЙ МАТКОВСЬКИЙ, депутат Полтавської міської ради
"Перш за все хочу сказати, що ми маємо підтримувати не тільки школи, які знаходяться в мікрорайонах, а школи, які знаходяться на наших околицях.До речі, ця школа має і гарну традицію.Тут наші діти займаються туризмом, велосипедним спортом.Тут проводять дапже змагання на рівні області.І саме тому ми маємо в кожній школі знаходити ту родзинку, щоб дітей приводили саме в цю школу.Якщо в усіх школах є англійська школа, то може треба впроваджувати в таких школах щоб вивчали китайську мову.І тоді люди можуть і з Алмазного привозити сюди .Але завдання депутатів створити такі умови, щоб діти, які в будь-який дитсадок чи школу не приходили , щоб були в усіх гарні умови.І саме над цим ми працюємо з депутатами міської ради."

Для покращення матеріально-технічної бази в школі №15 уже освоєно понад 250 тисяч гривень. На ці кошти вже придбано необхідні меблі, спортивний інвентар, музичні інструменти, сучасний інтерактивний мультимедійний комплекс та інші матеріали для створення належних умов навчання в рамках проекту Нова українська школа.