Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Через спалювання листя та сухої трави -двоє загиблих і один нещасний випадок
412

Через спалювання листя та сухої трави -двоє загиблих і один нещасний випадок

Полтавщина «палає». Вражаючі цифри : впродовж минулого тижня в області виникло 202 пожежі . Через паління сухостою загинув чоловік у Хорольському районі. Тіло 72-річного пенсіонера на городі знайшла дружина. Також в селі Мокіївка Чорнухинського району під час спалювання сухої трави на власному подвір'ї загинула 73-річна жінка. Вона впала у вогонь, отримала термічні опіки 90% тіла та померла до приїзду медиків. А мешканка селища Круподеринці Оржицького району отримала опіки рук , коли спалювала суху рослинність у себе на подір'ї. До того ж вогнище перекинулося на господарчу споруду і знищило її. Речниця ДСНС Полтавщини Світлана Рибалко зауважує: тільки за останню добу на території Полтавщини сталося 33 пожежі.

Світлана Рибалко, речниця ДСНС Полтавщини "Всі пожежі виникли через людський фактор, це необережне поводження людей під час спалювання сміття, чи під час спалювання очерету, під час підпалювання сухостою , горить трава на дуже великих територіях тому що зараз великі пориви вітру може рознести вогонь на дуже великі території і призвести до великої пожежі."

Пік пожеж- за словами рятувальників, припав на 31 березня. Застерігають: внаслідок таких дій страждає навколишнє середовище, все живе (показати фото їжака).


Світлана Рибалко, речниця ДСНС Полтавщини "Через спалювання сухої рослинності можуть постраждати і люди . В нас були непоодинокі випадки, коли люди втрачають свідомість і отримували опіки. Також гинуть тварини, комахи, птахи, тобто це дуже велика шкода природному середовищу і також люди підпалюють і свої домогосподарства, горять сараї і житлові будинки."

Окрім цього, трава, що палає на узбіччях автошляхів, утворює дим. Він заважає водіям і може призвести до дорожньо - транспортних пригод.
Тож у ДСНС закликають - дотримуйтесь правил пожежної безпеки.