Програма «Життя міста»

У розділі: 15613 відео | АрхівRSS
"Полтавські гопники у космосі". Виставка у стилі примітивізм та мінімалізм відкрилась у нашому місті
329

"Полтавські гопники у космосі". Виставка у стилі примітивізм та мінімалізм відкрилась у нашому місті

«Полтавські гопники у космосі» - таку назву має виставка картин Марії Сущук. Роботи виконані у стилях мінімалізм та примітивізм. Незвичну назву експозиції художниця пояснює, - всіх людей , включаючи себе, через наше ставлення до планети, вважає гопниками.

Марія Сущук, художниця
 «У нас бывает плохое настроение и мы можем материться. Мы не правильно потребляем ресурсы нашей планеты и вообще ведем себя не очень этично по отношению к нашей планете.»
«Мы находимся на планете и очень редко задумываемся о том, что мы в данную секунду и вообще все время находимся в космосе.»

Марія додає, - раніше писала картини у стилі кубізм. На полотнах було багато геометричних фігур. Проте, зараз вирішила спробувати щось нове. І от за репродукціями полтавських гопників у космосі уже створили одяг.

Олег Фролов, відвідувач виставки, дизайнер
 «З Машиною творчістю знайомий і раніше був, присутній на її першій виставці у 2004 році.»
 «Кожен із нас десь по відношенню до планети гопник. Через ці картини, через своє бачення вона намагалася передати цю ідею. Я думаю, їй це вдалося.»

Художниця планує показати експозицію в інших містах України. А за можливості полтавських гопників у космосі побачать і закордоном.