Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
У Полтаві визначили проекти громадських організацій, які отримають у цьому році грантову підтримку з обласного бюджету
389

У Полтаві визначили проекти громадських організацій, які отримають у цьому році грантову підтримку з обласного бюджету

Стали відомі проекти громадських організацій, які отримають фінансування з обласного бюджету цього року. Переможців визначала конкурсна комісія Департаменту культури і туризму облдержадміністрації.

Валентина Вождаєнко, директор Департаменту культури і туризму ОДА
«Це є відкритий захист конкурсних пропозицій, поданих на конкурс проектів громадських об`єднань оголошений Департаментом культури і туризму ОДА.»
 «Для виконання (реалізації) надаватиметься підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2019 році.»

Громадська організація «Століття краси» презентувала фестиваль «Діалог культур» в рамках Днів Європи та 12 міжрегіональної виставки-турсалону «Відпочивайте на Полтавщині». Він планується з 16 по 21 травня.

Ольга Агеєва, Полтавська обласна ГО «Століття краси»
« Кожного року програма фестивалю має різне наповнення. У нас є такі учасники, які 3 роки з Литви приїжджають до нас. Ми кожного разу намагаємось їх чимось здивувати. Цього року у нас буде екскурсія національний музей заповідник Миколи Васильовича Гоголя. Плануємо привезти показати Решетилівську весну.»

Інша громадська організація Полтавське територіальне грузинське братство «Георгія» запропонувала на розгляд журі проект «Стежками грузинського поета Давида Гурамішвілі». Заплановане місце проведення події - музей імені творця у Миргороді.

Катерина Андрущенко, ГО «Полтавське територіальне грузинське братство «Георгія»
«18 травня є нагода ознайомитися з культурою грузинського краю та творчістю митця. Захід відбудеться на території музеї за участі гостей з посольства Грузії в Україні.»
«Геніальний син Грузинського народу, який народився у Грузії, але творчість його розквітла саме на території України.»

Обидва проекти на реалізацію отримають з обласного бюджету по 50 тисяч грн.