Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Фестиваль спортивно-бальних танців «Кубок Полтавщини-2019» відбувся у Полтаві.
1109

Фестиваль спортивно-бальних танців «Кубок Полтавщини-2019» відбувся у Полтаві.

Тут ча-ча, джайв та вальс. Традиційний восьмий фестиваль спортивно-бальних танців «Кубок Полтавщини-2019» відбувся у Полтаві. У ньому взяли участь вісімсот пар з різних міст України.


Олександр Жиров, співорганізатор змагань «Кубок Полтавщини-2019»
"Найголовніше це танцювання в музику і лінії корпусу дітей . Всі фіналісти отримають дипломи , призери медалі та кубки . Це всебічний розвиток дитини , естетичний розвиток, дитина привчається до прекрасного . Бальні танці вони коригують поставу і навіть багато лікарів рекомендують бальні танці для виправлення осанки. "

Критеріїв оцінюваня танцю безліч, -говорить Руслан Булейко головний суддя «Кубку Полтавщини» та головне занурюватись у світ танців та малювати рухи. Додає: крім краси, важливі індивідуальність , харизма та вміння подати себе.

Руслан Булейко, головний суддя змагань «Кубок Полтавщини-2019» "Линии корпуса в первую очередь в превую очередь, музикальность , ритм и активность движения. Эмоциональность должна быть ,э то очень важно и очень влияет на решение суддей. "

Альона та Назар танцюють разом вже сім років. Говорять : на перемогу сподіваються та головне - взяти участь.


Альона та Назар, учасники змагань «Кубок Полтавщини-2019» Танцы это моя жизнь. Надеюсь на победу. "

Одна з учасниць - Ангеліна. Говорить: коли вперше танцюєш на публіку - мільйон сумнівів, страхів, переживань. Памятає перший виступ: дуже хвилювалася, було страшно та скільки б раз не виступала перед кожним новим виступом відчуття залишаються ті ж.

Ангеліна Дубинець, учасниця змагань «Кубок Полтавщини-2019» " Танець -це певні рухи. Звичайно, страшно і весело, але, коли я отримала друге місце я плакала чогось. Я налаштована на перемогу, буду танцювати стандарт -це танго, квікстеп і вальс".


Кубок Полтавщини-2019 відбувається вже увосьме.