Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
У селищі Івонченці наводять лад.
840

У селищі Івонченці наводять лад.

У селищі Івонченці наводять лад. Помічник сільського голови Іван Линник говорить: нині встановлюють два ліхтарі та дві опори ось цій ділянці. Додає: ця зона потребувала освітлення , бо небезпечна- тут і обрив, і тече струмок, а світла немає.

Іван Линник, помічник сільського голови с. Івонченці
"Зараз нам поставлять дві опори і два ліхтаря, щоб освітлювати цей проміжок дороги.  Завжди як ми звертаємося до депутата міської ради Матковського Андрія Всеволодовича він нам не відмовляє і завжди йде на зустріч - це завдяки його зусиллям і депутатам відбувається зараз установка ліхтарю. "


Наталія Коваль -мешкає в селищі Івонченці тридцять років. Говорить: зверталися до помічника сільського голови з проханням встановити ліхтарі, він пообіцяв- зробив. Додає: проблема існувала , оскільки багато людей через цю ділянку ходять на роботу .


Наталія Коваль, мешепнка с.Івонченці "Гуляємо часто, як бачите я вагітна, так освітлення буде гарне. Краще буде гуляти. "

Помічник сільського голови Іван Линник говорить: на цьому благоустрій не завершується. Вже запланували встановити дві опори на території літнього оздоровчого табору , що на вулиці Зерновій.