Програма «Життя міста»

У розділі: 15613 відео | АрхівRSS
Управління юстиції Полтавщини звітувало про роботу за перший квартал цього року
309

Управління юстиції Полтавщини звітувало про роботу за перший квартал цього року

Результати роботи управління юстиції Полтавщини за 1 квартал 2019 року презентували під час прес-конференції. Його очільник Олег Тимченко говорить, - пріоритетним напрямком роботи залишається стягнення аліментів. Так з початку року діти отримали 72 млн. грн.

Олег Тимченко, начальник ГТУЮ у Полтавській області
 «Цифра минулого року - 60 млн. на 12 млн більше, тобто, питання новацій закону чужих дітей не буває, воно довело свою ефективність на всі 100%.»
 «Уже запрацювала послуга «муніципальна няня.»
 «Державну допомогу для догляду за дитиною до 3-х років є можливість залучити до процесу няню, кошти якій буде виплачувати держава.»

Також Олег Тимченко зазначив, - в Україні продовжують реформувати державну виконавчу службу. Сподівається , що у майбутньому на Полтавщині відкриють центр виконання судових рішень.

Олег Тимченко, начальник ГТУЮ у Полтавській області
 «Заступник Міністра юстиції Світлана Глущенко відкрила уже 5 в Україні центрів виконання судових рішень. Це також центри нового зразка, де можуть громадяни отримати вичерпні консультації від наших фахівців, де можуть громадяни пред`явити виконавчі документи для виконання будь-яким відділом ДВС, які будуть спрямовані.»

За словами фахівців, - держвиконавці Полтавщини одні з найбільш завантажених в Україні. У середньому вони мають опрацювати 100 документів на місяць.

Віталій Коноз, заступник начальника - начальник Управління державної виконавчої служби у Полтавській області
 «Виконанню підлягало понад 110 тис виконавчих документів. Із них завершено на сьогодні 11 тис виконавчих документів. Всього завершено 22 тис виконавчих документів. Тобто, ми спостерігаємо, що кожне 2-ге виконавче провадження, яке завершується в області, воно завершується в зв`язку з повним фактичним виконанням.»

Щодо заборгованості із заробітної плати, з початку року з роботодавців Полтавщини стягнули 3,9 млн грн.