Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
В українському драмедійному фільмі «Вулкан» знялася полтавка Христина Дейлик
430

В українському драмедійному фільмі «Вулкан» знялася полтавка Христина Дейлик

В нас зламалася машина серед степу я пішов по допомогу, повернувся, а машина зникла. "А ви до нас надовго?Ні, завтра їду. "

Так розпочинається драмедійний фільм Вулкан 2018 року- повнометражний ігровий режисерський дебют Романа Бондарчука.У ньому знялася і полтавка Христина Дейлик. Розповідає історію кастингу: як завжди все відбувалося поспіхом та безглуздо.


Христина Дейлик, головна героїня фільму «Вулкан»"Я звичайно прийшла не за тією адресою і було літо, спека, я бігла , я прибігла захекана, мокра і кажу: « Здрасьте, а де кастинг?І вони мені говорять: «Тихо, спокійно, проходь, ми просто з тобою поспілкуємося, зіграємо сцену». І мене одразу здивувало дуже полюбовна, адекватна атмосфера на пробах. "

В кількох словах пояснює зміст сюжету : Лукас, перекладач, який працює в ОБСЄ, опиняється в південноукраїнському місті Берислав. Ставши гостем свого дивного господаря будинку Вови, Лукас стикається з абсолютно новим всесвітом та усе більше захоплюється його донькою - Марушкою .


Христина Дейлик грає героїню фільму - Марушку.Розповідає про неї : вона дівчинка із села, активна, бойова, тримає все під контролем. Додає : зйомки проходили на Херсонщині у трьох різних селах , туди вся знімальна група від’їхали на півтора місяці.Згадує: були і казуси.


Христина Дейлик, головна героїня фільму «Вулкан» "Я наче шукаю головного героя, щоб підійти і взяти його і до мене підходить бабуся і ось так хапає за руку і каже : так Марушка, нащо він тобі треба, ось у мене є такий онук, я тобі кажу: той старий, якийсь незрозумілий, вони абсолютно повністю вірили у те, що відбувається. "


На прем’єрі фільму і подруга Христини- Анна. З фільмом знайома з 2017 року та чула лише фрагменти .

Анна Зелененко, подруга Христини Дейлик "дуже цікаво, що їх забрали з життя з Києва і посилили всіх на Херсонщині , вони всі разом там жили , акторами у фільмі були всі місцеві жителі т , тобто, все було дуже натурально.  Це її великий початок , вона перший раз знялася в повному метрі , це такий для неї сподіваюся старт. "

Чула про фільм «Вулкан» і пані Світлана. Говорить: цікаво подивитися справжній український продукт, тому інтерес зашкалює.


Світлана Редунова, відвідувачка кінотеатру "Я іду не знаю ні про що фільм , ні хто ставив ніхто знімався ,я прийшла , щоб познайомитися , подивитися , але я чула про нього. "

Світова прем'єра фільму відбулась 1-го липня 2018 , коли той брав участь в конкурсній програмі «На схід від Заходу». Стрічка також отримала декілька найвищих фестивальних нагород, зокрема за найкращу режисуру на міжнародному фестивалі в Алмати.