Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Депутати міської ради, заступники міського голови  розпочали підготовку до 9 травня
384

Депутати міської ради, заступники міського голови розпочали підготовку до 9 травня

У Полтаві розпочали підготовку до відзначення Дня примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Заходи, які планується реалізувати, обговорили на робочій нараді за участі заступників міського голови, представників управління культури та депутатського корпусу міської ради.Цьогоріч на 8 та 9 травня запланована низка тематичних заходів, у яких візьмуть участь ветерани та діти війни, бійці, які захищають кордони України сьогодні на Сході. 9 травня, традиційно полтавці вшановуватимуть пам’ять загиблих в роки Другої світової війни покладанням квітів до Меморіалу Солдатської Слави. Передбачається готування солдатської каші у парку Котляревського.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради
 «Цього року депутати міської ради вважають, що треба зробити це свято як до цього звикли раніше, традиційним як звикли полтавці. Що я маю на увазі? Я маю на увазі, що вони знову повинно бути о 10 годині, як зручно ветеранам.»  «Ми будемо пригощати наших ветеранів, полтавців солдатською кашею. Дійсно, покладання квітів не буде закінчена сама програма. Вона мінімум годину має бути у цьому парку.» 

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих орагнів Людмила Бойченко зауважила, аби усі категорії населення мали змогу взяти участь у пам’ятному заході, міська влада розглядатиме можливість залучення сурдоперекладача.
Організовуватимуться заходи й на інших майданчиках міста, зокрема й на околицях. До організації їх залучатимуться районні у м. Полтаві ради.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради
 «Свято буде відбуватися не тільки біля вічного вогню, а ми ставимо завдання, що, майже, у кожному районі, кожному куточку Полтави, де живуть наші люди, які не можуть з якихось причин приїхати саме сюди, у тому числі ветерани. Свято має прийти на кожну вулицю, у кожен мікрорайон нашого міста.» 

Під час наради також наголосили, що в рамках відзначення цих памятних днів, заходи проходитимуть і у навчальних закладах міста: зустрічі з ветеранами та дітьми війни, тематичні вечори, тощо.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради
 «Військовослужбовці сучасні бачать як Полтава, як Українці відноситься до своїх ветеранів, які 60-70 років назад віддавали своє життя, вони будуть розуміти, що завжди про їх подвиг завжди люди будуть пам`ятати. Саме тому напередодні цього свята у всіх школах мають проходити уроки виховання, куди ми маємо запрошувати, слава Богу, є ще у нас живі ветерани, їх небагато, але вони є і дітей війни і сучасних військовослужбовців, які б мали виховувати сучасних молодих людей на подвигах наших батьків і сучасних військовослужбовців.» 

Нагадаємо, в Україні 9 травня, День перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні – є загальнонаціональним вихідним.