Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У Київському районному суді м.Полтави відбулось чергове засідання у справі побиття журналіста Я. Журавля
368

У Київському районному суді м.Полтави відбулось чергове засідання у справі побиття журналіста Я. Журавля

Справа побиття журналіста Ярослава Журавля поки що не зрушила з місця. 16 квітня в Київському районному суді м.Полтави повинні були заслухати головного свідка - Сергія Чередніченка, але на засідання він знову не з»явився.

МАКСИМ ПОГОРЄЛОВ, прокурор Полтавської місцевої прокуратури
" Сьогодні не з»явився знову свідок Чередніченко, надав до суду заяву про відкладення судового засідання у зв»язку з тим, що перебуває у відрядженні.Прокуратурою запропоновано змінити порядок судового розгляду, дослідити письмові докази, а потім допитати свідка Чередніченка.На що захистом заявлено відмову і судом це клопотання прокурора відхилено."

ДМИТРО БУРЯК, адвокат потерпілого
" Я, як представник потерпілого,можу повідомити, що це вже не вперше переноситься засідання, тобто я вважаю, що судовий розгляд затягується стороною захисту обвинувачених."

Адвокат обвинуваченої сторони Володимир ГУра запевняє, що причина в тому, що несприятливо складаються обставини і свідок з поважних причин не з»являється на судове засідання.

ВОЛОДИМИР ГУРА, адвокат обвинувачених
" Всі ми прекрасно знаємо, що 21 -го - другий тур виборів, ну як може бути Чередніченко 16 числа, люди добрі. Зараз документи говорять, що він в штабі кандидата в Президенти.Т.є. це він не навмисно зірвав. Після 21-го він буде."

Потерпілий Ярослав Журавель каже, що зараз стан його здоров»я задовільний, але все одно прагне, щоб ті, хто побили його, понесли справедливе покарання.

ЯРОСЛАВ ЖУРАВЕЛЬ, потерпілий
" Я думаю, що було б доцільно, якби суд примусово доставив свідка Чередніченка на засідання. "

На наступному засіданні суду 6 травня суд планує все ж таки допитати головного свідка цієї історії Сергія Чередніченка. Нагадаємо, 18 травня 2018 року журналісту Яросмлаву Журавлю зламали щелепу в офісі Соціалістичної партії, після чого він потрапив до лікарні.