Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Полтавські патрульні ловили недобросовісних пішоходів
463

Полтавські патрульні ловили недобросовісних пішоходів

Полтавців вчили правильно переходити дороги. Стартувала друга хвиля акції «Пішохід». В її рамках патрульна поліція ловила порушників та вчила правилам дорожнього руху.


Аліна Кондратенко-інспектор із зв*язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Полтавській області
«Я не очікувала, люди бачать, що стоять поліцейські, проводять профілактичну роботу, але тим не менше люди все одно не зупиняються«Патрульна поліція закликає пішоходів і не тільки пішоходів, усіх учасників дорожнього руху дотримуватись правил дорожнього руху»

В Полтаві, як виявилось, порушників чимало. Найбільше їх виявилось серед дорослих, хоча були і діти.


Пенсіонерка Лідія Василівна, говорить сама не раз ловила недобросовісних перехожих.

Лідія Василівна-полтавка
«5-7 хвилин світлофор, вони вже йдуть, я їх ось так за руки хватаю, куди ви йдете, ці секунди дані водію для того, щоб він доїхав, переїхав і так далі, ідуть різного віку, особливо противно дивитись, як баб ушка старенька іде, ви ідете, вам стане погано, нога за ногу зачепиться, впаде і що буде далі»

Найстрашніше, додає, що за такими пішоходами повторюють і діти.

Лідія Василівна-полтавка
«Бабуся старше мене, ранець на плечах внука, а внучок ось такий і вона така, о пішли, а внучок каже, стій, бабусю, червоний, а вона така, а, да, червоний»

Акція «Пішохід» триватиме до кінця місяця, тож поліцейські закликають полтавців дотримуватись правила дорожнього руху, в гіршому випадку порушників каратимуть