Програма «Життя міста»

У розділі: 20112 відео | АрхівRSS
У Полтаві презентували дослідження передвиборчих програм кандидатів у Президенти України
356

У Полтаві презентували дослідження передвиборчих програм кандидатів у Президенти України

Фахівці «Центр UA» порівняли програми двох кандидатів у Президенти України. У Полтаві презентували результати дослідження. Увагу обоє акцентують на поверненні Донбасу та Криму, обороні та безпеці країни.

Альона Гончаренко, регіональна координаторка ГО «Центр UA»
 «Сильно перекликаються ці позиції у обох кандидатів. Володимир Зеленський виступає за використання Будапештського меморандуму, Петро Порошенко - використовувати інструмент санкцій міжнародною місією ООН на території окупованого Донбасу.»  

Альона Гончаренко говорить, - українці вимагають від Президента розв`язання проблем, які не стосуються його повноважень. Тому, слід пам`ятати, - Президент не займається економічними питаннями, не відповідає за благоустрій міст і сіл та не приймає законів. Проте, може вносити до парламенту законопроекти. А уже там вирішують чи набудуть вони чинності.

Альона Гончаренко, регіональна координаторка ГО «Центр UA»
 «Президент може повпливати насправді і на якісь соціально-економічні блага і повпливати на розвиток тих чи інших сфер саме використовуючи інструмент законодавчої ініціативи. Але законодавча ініціативи не означає одностайну підтримку ВР цих законів.» 

Президент України відповідає за національну безпеку, зовнішню політика та гарантію прав і свобод. Під час зустрічі з журналістами представниця «Центр UA» зазначила, - в Україні немає закону, який передбачає відповідальність за невиконання передвиборчої програми. Це залишається на совісті кандидатів.