Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
У Полтаві відкрили виборчі дільниці.
377

У Полтаві відкрили виборчі дільниці.

Другий тур виборів стартував. У Полтаві відкрили виборчі дільниці. Одна з них у музичному училищі імені Лисенка. До відкриття дільниці там проінструктурували членів дільничної виборчої комісії,відкрили сейф з бюлетенями, опломбували скриньки, яких 4, і ще 2 маленькі для домашнього голосування.

Руслан Спірін, голова дільничної виборчої комісії № 531213  "На нашій дільниці зареєстровано 1624 виборця , ті хто неспроможні голосувати 12 чоловік.Виділено на нашу дільницю 1616 бюлетенів, це практично більше 90 відсотків. Враховуючи явку на попередньому турі , то я думаю цієї кількості буде достатньо для того , щоб люди проголосували і всім вистачило бюлетенів. "

Спостерігач вже не вперше -Анастасія. Говорить: часто трапляються випадки порушення на виборчій дільниці через незнання законів. Пояснює основні правила.

Анастасія Мітурич, спостерігач " Щоб не було довозів голосуючих , щоб не підсовувалися липові бюлетені , тобто, щоб було чесне голосування.  Заходити можна в кабінку тільки з дітьми, які ще не мають права голосувати ."


" Виборча дільниця 531213 відкрилася рівно о восьмій годині. Не дивлячись на ранок, виборці вже сходяться та поспішають зробити свій вибір. "

Один із перших, хто прийшов рано- пан Сергій. Говорить: тут з гарним настроєм, бо доля країни небайдужа.

Сергій Шаховцов, полтавець " За нове життя. Тому що те, що відбувається зараз ні в які рамки не входить."


До початку робочого дня прийшла на виборчу дільницю і пані Наталія. Розповідає: голосувати обов’язково потрібно, адже це подальша доля всієї України.

Наталія Штельмах, полтавка " Я вважаю потрібно зробити цей вирішальний крок, тому що сьогодні може вирішитися доля нашої країни.  Я за гарне майбутнє нашої країни , за зміни , які приведуть до гарного майбутнього , наших дітей онуків і подальшого нашого покоління.

Всього 8 виборчих округів на Полтавщині. Проголосувати можна у тисяча двісті шістдесят одній виборчих дільницях.