Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Купальний сезон у Полтаві триватиме з 3 червня до 15 вересня
353

Купальний сезон у Полтаві триватиме з 3 червня до 15 вересня

Небезпечні випадки на воді та підготовка до сезону купання ,- про це говорили на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій . Обговорили і ситуацію з потопельниками, в області досі не знайдена одна дівчина.

Євген Савчук, начальник комунального підприємства «Рятувально-водолазна служба» Полтавської міської ради "На сьогоднішній день тривають пошукові роботи . Дівчини ми не можемо знайти , тому обов’язково повинні бути рятувальні пости , щоб можна було оказати першу допомогу, якщо будуть потерпілі на воді . "

Нині проводиться робота з підприємцями, що здійснюють свою діяльність в зонах відпочинку. До початку сезону вони мають привести до ладу території та укласти договори з підприємством щодо обстеження дна.


Руслан Редько, заступник начальника інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста  "Це робочий проект на благоустрій території, оформлення паспорту прив’язки, укладений договір з рятувальною службою, яка проводить обстеження даного місця. Також договір з КАТП-1628 на вивіз сміття. "

Також на засіданні повідомили - у Полтаві лише за останній тиждень виникла 81 пожежа, що на 17 відсотків менше за аналогічний період минулого року. Найбільш розповсюджені причини -необережне поводження з вогнем, в тому числі при паліннні та порушення правил безпеки при використанні електроприладів.