Програма «Життя міста»

У розділі: 15209 відео | АрхівRSS
Звітний концерт міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко відбувся у Полтаві
588

Звітний концерт міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко відбувся у Полтаві

У нас всі діти дуже талановиті і неповторні.

Так, у Полтаві в Палаці дозвілля «Листопад» насичено та емоційно відбувся звітний концерт Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко. Відвідувачі школи ті, хто не уявляють свого життя без прекрасного. Займається танцями у школі -Дар я. Тут,-говорить-її друга домівка.

Дар’я Слинько, учасниця концерту "Я дуже рада, що буду виступати. У мене з’явилося багато друзів, вони мене завжди підтримують і допомагають мені ввійти в їх колектив .  Школа мистецтв для мене, як друг , вона мені багато друзів дала, хороші відчуття та багато ще буде медалів."

Один з виступаючих і Натан.

Натан Нездойминога, учасник концерту "Разом з хором будемо виконувати пісню «Веселкова» і разом з хором дівчат будемо виконувати пісню «Барабан». "

Розповідає: три роки у цій дружній родині. Нині без неї життя не уявляє. Згадує свої перші виступи: кумедні,здавалося б, невдалі та все ж таки вони найцінніші, бо перші.

Натан Нездойминога, учасник концерту " Я думав, що спочатку ми заспіваємо дуже погано.Потім ми виступили і все було зовсім по-іншому.  Підсумок, чого ти навчився, які ти пісні вивчив."

Пані Любов прийшла підтримати своїх онуків. Говорить: дивитися на їх мистецький зріст - сама насолода.

Любов Шерстюк, відвідувачка концерту  " Їм подобається у цій школі, сьогодні звітний концерт і вони хвилюються звичайно, але я думаю все буде добре .  Підсумок тих надбань, які вони протягом року здобули і вони готувалися до цього і вони хочуть щось краще зіграти або співати якісь пісні, репертуар дуже гарний у хорі в хлопчиків, вони гарно співають ."

На сцені і наймолодші та вже сповнені артистичності та харизми, вражають своїми талантами та вміннями.

" Завісу опущено - браво актору. "

Зі сцени дякує за працю директорові Малої академії мистецтв, Тетяні Магомедовій - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко. Бажає творчих злетів.

Людмила Бойченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів "Один з кращих закладів естетичного виховання , а один з кращих закладів України.Сорок вісім колективів демонструють свої вміння на різних конкурсах, різних рівнях .15 колективів мають звання зразкового. Дуже приємно, що така школа має міцний потенціал . Нехай Ваші надбання будуть найкращими , тому що цифра 400 , яка є переможцем різних конкурсів нехай в наступному році збільшиться на 100 позицій ."

Всі колективи продемонстрували свою професійну майстерність, а це – не тільки хореографічні й театральні гуртки, вокальні ансамблі, а й інструментальні колективи.

Директор Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко Тетяна Магомедова зауважує: це одна із найчисельніших дитячих мистецьких шкіл України, де навчаються понад 1600 вихованців. Діти опановують тут усі види мистецтва: музику, театр, хореографію, образотворче мистецтво та декоративно-ужиткове мистецтво. Навіть наймолодші, від чотирьох рочків, вже долучаються до чарівного світу краси та мистецтва.Додає: цей звітний концерт особливий.

Тетяна Магомедова,директор Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Раїси Кириченко " Він у цьому році в нас такий дуже незвичайний , концерт називається « Від мрії до успіху» і ми хотіли б , щоб побачили наші гості з чого починається коріння і початок нашої творчої дороги : з отих 4-5 –річних діток, які ще нічого не розуміють, але вони просто цього хочуть. Вони хочуть , малювати , танцювати , співати. Покорили сцени і Великої Британії і Чехії і Польщі дуже багато країн , де ми об’їздили і перші гран-прі ми привозили до нашого дому."

Тетяна Магомедова говорить , що школа мистецтв та всі вихованці – це велика, дружня родина. Діти тут не просто навчаються мистецькому ремеслу – вони отримують справжню насолоду.Додає: пишається своїми учнями, вони прославляють не тільки наше місто, Україну, а й за її межами. Цьогоріч концерт відбувся в двадцять восьме.Один з пріоритетних напрямків роботи міської влади – турбота про підростаюче покоління. Значна бюджету міста спрямовується саме на галузь. Так, наприкінці минулого року завершилась реконструкція Малої академії мистецтв, на це з міського бюджету було спрямовано понад 13 мільйонів гривень.