Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
З 22 квітня по 6 травня на території міста встановлять намети з продажу пасхальних виробів
116

З 22 квітня по 6 травня на території міста встановлять намети з продажу пасхальних виробів

У міськраді відбулося засідання комісії з питань розміщення тимчасових споруд та архітектурних форм. Мова про добре знайлмі літні майданчики по вулиці Соборності. Загалом обговорили шість пропозицій підприємців, які минулого засідання були винесені на доопрацювання. Нині всі підприємці надали зміни у матеріалах,- зауважила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих орагнів Тетяна Юрченко.

Тетяна Юрченко , заступник міського голови з питань діяльності виконавчих орагнів" Надали графічні матеріали зі змінами, з урахуванням наших зауважень та норм,зняли свої основні стилі."
Під час засідання члени комісії погодили розміщення майданчиків таких закладів: «Муза-бар», «Домінік», «Мафія», «Шалена шкварка», «Галушка» та «Beerлога».


Тетяна юрченко зауважила: прискіпливе ставлення до підприємців продиктоване відповідальністю за зовнішній вигляд однієї з головних вулиць міста.

Тетяна Юрченко , заступник міського голови з питань діяльності виконавчих орагнів "Гостям міста буде дуже і жителям теж інам як представникам влади все буде відповідати тим нормам, яким ми зараз надаємо. "

Полтава повинна бути привабливою і комфортною для мешканців і туристів ,- наголосила Тетяна Юрченко.