Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Полтавою можуть почати курсувати автобуси китайської компанії
445

Полтавою можуть почати курсувати автобуси китайської компанії

У міській раді відбулася зустріч із представниками виробника автобусів. Влада має на меті закупити близько двадцяти новеньких транспортних засобів . Таким чином планують знизити кількість приватних перевізників. Цього разу депутати розглянули автобуси від китайської компанії. Депутат міської ради Андрій Матковський зазначив перевага цього транспорту-екологічність, адже їздять вони на метані, який в рази безпечніше за дизель та бензин.

Андрій Матковський депутат Полтавської міської ради 

«ЦІ Зустрічі,я думаю, що проходять недаремно. Чому? Тому що я зараз не можу сказати на сто відсотків, що це буде цей виробник, тому що буде конкурс. Ми будемо обирати на конкурсних засадах. Але все ж таки, чим більше ми зустрічаємося з інвесторами, тим більша вірогідність того, що ми можемо залучити до Полтави додаткові інвестиції.»

Головним інвестиційним механізмом закупівлі автобусів може стати довгостроковий лізинг. Андрій Матковський додає - цей механізм надасть змогу закупити більш дорожчі і якісні електроавтобуси, які будуть дешевшими у експлуатації та не шкодитимуть екології.

Андрій Матковський депутат Полтавської міської ради

«Місто хоче не поетапно вирішити питання, а хочемо вирішити його комплексно,залучити більшу кількість автобусів, щоб вирішити це питання і вже розраховуватися на протязі деяких років, там до десяти років. І тому механізми як лізинг чи спільного створення підприємства допоможуть нам на першому етапі менше витратити грошей, але отримати більшу користь для громади. Тобто більше автобусів і вирішити нарешті питання наших транспортних перевезень.»

Представник китайської компанії наголосив - постачання автобусів їхньої марки в Полтаву цілком можливе .

Владимир Мяо представник китайської компанії 

«Я думаю,что основная причина не из-за цены. У нас цена не низкая, не самая низкая, но что привлекает клиентов в нашей марке это наш сервис. Это наше качество.

Заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко поділився - такі перемовини з виробниками автобусів проходять не вперше.

Олексій Чепурко заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
«Ми провели конструктивну розмову запропонували деяких ефективних проектів, компанія запропонувала свої можливості, дала нам технічні характеристики своїх автобусів,дасть зараз комерційну пропозицію.»

Міська влада - повідомили її представники, наразі шукає оптимальний варіант автобусів для нашого міста.