Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
У Сонячному парку залишили великогабаритні об’єкти
367

У Сонячному парку залишили великогабаритні об’єкти

Батути та ігрові кімнатам у Сонячному парку - бути. У Полтаві відбулася виїзна нарада за участі членів комісії міськради з питань розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм та підприємців. На ній нарешті обидві сторони дійшли згоди.

Тетяна Юрченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів "Площа велика і в нас перетворюється парк відпочинку на парк атракціонів, тому нам потрібно було знайти якийсь компроміс. Є потреба у великих конструкціях в яких відпочивають діти, вони закриті , безпечні і зручні , але ще і зелена зона , яка повинна бути зеленою, тому ми просто звільнили місце для паркової зони. "

Відібрали лише найкращі варіанти із запропонованих. Це еликогабаритні об’єкти: надувні гірки, ігрові кімнати. Маленькі атракціони типу "Джампінг" та "Рибалочка" заборонили , аби не виникало перенасичення, -додала Тетяна Юрченко. Також потурбувалися про безпеку діток.

Тетяна Юрченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів "Для безпеки дітей ми с контактували керівника «Декоративних культур» з підприємцями він зараз оглядає Сонячний парк подивиться в якому стані дерева , де по розміщенню цих атракціонів треба прибрати старі гілки Також ми прийняли рішення , що в обов’язковому порядку були в наявності аптечки , також вогнегасники , дорожки по яким діти переходить будуть до інших атракціонів."

Головне безпека дітей, -зауважила Тетяна Юрченко. Вона розповіла - кожен працівник атракціонів обов’язково пройшов курси медичної підготовки, щоб надати, в разі потреби, першу допомогу.