Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
На  засіданні комісії порушили  питання транспортних перевезень
347

На засіданні комісії порушили питання транспортних перевезень

У Полтаві відбулося засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму.Там обговорили ряд важливих питань для життєдіяльності міста. Такі, зокрема, стосувалися розроблення документації з землеустрою, розміщення тимчасових споруд, затвердження проектів розподілу територій, тощо. Окрім того, розглянули проекти рішень, що стосуються внесення змін в уже існуючі програми.Обговорили й проекти рішення щодо встановлення на території міста податків та зборів на 2020 рік: зокрема транспортного, туристичного, єдиного, орендної плати за землю, ставок та пільг зі сплати земельного податку

Тетяна Чумак,начальник бюджетно-фінансового управління " Ставки та розмір місцевих податків та зборів незмінено. Відповідно до даних проектів рішень постійна комісія приймає рішення у забезпеченні підготовки експертного висновку проекту регуляторного акту , після цього рішення оприлюднюються в «Полтавському віснику « для обговорення громадськості і паралельно там направляємо документи до антимонопольного комітету України."

Підняли під час засідання комісії й питання транспортних перевезень. Депутат Полтавської міськради та голова селища Рибці Віталій Павлій розповів: мешканці селища не можуть виїхати з дому , адже транспорт майже не ходить. Причиною цього перевізники називають гальмування процесу підвищення вартості проїзду.

Віталій Павлій, депутат Полтавської міськради , голова селища Рибці" У нас два транспортних засоби є приватними на сьогоднішній день , на сьогодні не працює автобус сьомий місяць , один їздить з перебоями. Після минулої комісії знайшли іншого перевізника, але знову перевізників не має. Сьогодні є проблема, що перевізники и стають і я вимагаю, щоб на комісію винесли питання щодо акту, який почне процес підвищення тарифу. Звернутись до секретаря міської ради , який виконує обов’язки міського голови хай трішки свої амбіції знизить і безпосередньо зараз працює не лише на благо своїх партійних побажань і босів, а й на благо громаді.

Під час засідання комісії повідомили : транспортний відділ найближчим часом внесе на розгляд комісії питання погодження підняття вартості проїзду, адже це питання сьогодні набуває нагальності , -зауважує заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексій Чепурко . Додає: робить все можливо, щоб така ситуація зникла , адже піклується про всіх полтавців і розуміє добре людей , які потрапили до такої ситуації.

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів" Ми будемо далі продвигати цей процес, я думаю або на наступному тижні або одразу після сесії ми це подання дамо.   З перевізниками м и на минулому тижні провели дві зустрічі , на цьому дві зустрічі , вони надали певні листи , певні розрахунки , тобто, наша робота з ними триває."

Олексій Чепурко зазначив : проблеми з транспортом виникають не тільки у селищі Рибці, а й по місту. Тож, тарифи потрібно підіймати . Додав: той тариф , який зараз не відповідає економічним реаліям.