Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У Полтаві студенти пройдуть стажування у місцевих органах самоврядування
664

У Полтаві студенти пройдуть стажування у місцевих органах самоврядування

У Полтаві студенти пройдуть стажування у місцевих органах самоврядування. Молодь працюватиме протягом місяця. Востаннє така практика була 12 років тому. Депутат міської ради Андрій Матковський говорить, - залучення молоді до питань управління та розвитку міста, є актуальним та нагальним, адже саме молодь може та має стати тим самим рушієм розвитку:

Андрій Матковський, депутат міської ради
 «У вас якраз буде шанс самим познайомитися з роботою, з службами, які працюють у міськвиконкомі, з міською радою, побачити чим щодня займаються чиновники, з якими питаннями приходять люди і дійсно подивитися, можна щось змінити у нашому житті і у роботі органів місцевого самоврядування. Це дуже важливо.» 

Заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів, - це питання діяльності і розвитку гуманітарної сфери Людмила Бойченко та Тетяна Юрченко, яка опікується економічними і соціальними питаннями привітали молодих стажистів та наголосили, - така ініціатива дуже корисна. Адже щоби зробити Полтаву містом сучасним та розвиненим, необхідно залучати молодь.

Людмила Бойченко, заступник міського голови
 «Я бажаю усім успіхів, отримати позитив від стажування, гідно його пройти і зрозуміти, що ви після 12-річної перерви перший випуск тих стажистів, на яких ми очікуємо ближчим часом.» 

Тетяна Юрченко, заступник міського голови
 «Я дуже рада, що у нас є цей проект і наша молодь сьогодні буде приймати активну участь у розвитку нашого міста. Ми будуємо наше майбутнє не тільки для себе. Наше майбутнє у наших руках.» 

Підтримує ініціативу і студентський мер Полтави Сергій Шабельник.

Сергій Шабельник, студентський мер Полтави
 «Суть цього проекту полягає у тому, що саме розвиток молодіжної політики є ключовим аспектом ефективного функціонування молоді в органах місцевого самоврядування. І я всім бажаю успіху, сподіваюсь, що стажування стане для вас розвитком як особистості і розвитком нашого міста.» 

Ініціатор цьогорічного проекту депутат міської ради Олександр Глазов. Всього до органів місцевого самоврядування надійшло 75 заявок. 25 найкращих студентів, які пройшли анкетування та співбесіди, стажуватимуться в управліннях та відділах міськвиконкому.

Анастасія Голос, студентка
 «Ми заповнювали анкети, там де головним, основним була наша мета, мотиваційний лист. І пріоритетність, куди ми хочемо потрапити на стажування, де ми хочемо спробувати свої сили.»

Ярослав Галєєв, студент
 «Це реально місце, де можна здобути навички, які у майбутньому тоді знадобляться. А тим більше, можна навіть працевлаштуватися у майбутньому, якщо це буде цікаво у першу чергу.» 

Нині у стажистів розпочалася теоретична частина стажування. Практика ж запланована з 2 травня.