Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У Полтаві пройшла Хресна  хода
494

У Полтаві пройшла Хресна хода

У Полтаві -Хресна дорога. Відбулася вона поблизу каплиці Святого Архистратига Михаїла на площі меморіального комплексу загиблим воїнам та правоохоронцям , просто неба . Молитву очолив ієромонах отець Ігнатій Москалюк, настоятель монастиря Святого Юрія у Червонограді на Львівщині.


Ігнатій Москалюк, настоятель монастиря Святого Юрія у Червонограді на Львівщині "Хресна дорога традиційно налічує 14 зупинок , кожна зупинка це є роздуми над якоюсь мукою Ісуса Христа, над його стражданнями. Сьогодні Хресна дорога є присвяченою над роздумами Ісуса Христа і священика, який перебув концтабір - це є отець Омельян блаженний мученик нашого народу . "

Молитовний захід у Полтаві відбувається не вперше .Кілька років тому молитву провадив ректор Київської духовної семінарії отець Петро Жук разом із семінаристами . Тоді молитва об’єднала близько сотні полтавців . Цього разу долучилися й інші релігійні конфесії міста,-гооворить священик УГКЦ Максим Кролевський.

Максим Кролевський, священик УГКЦ " Щоб ми показали, що ми єдиний український народ і сповідуємо одні й ті ж християнські цінності .  Ми співпереживаємо , жертвуємо в ім я до усіх тих, хто сьогодні боронить нашу країну від ворога і окупанта. "


Молиться за мир в Україні та за щасливу країну і полтавець Віталій . На такому заході не вперше.

Віталій Кондрацов, полтавець " В цей час спільна молитва здатна скріпити народ України.  Переносимо історію Хреста на історію однієї людини, а також на народ наш. "

Цього року молитва побудована на спогадах блаженного священомученика українського народу Омляна Ковча.

Анастасія Процак, полтавка " Він був священик, який служив майдани ком -це концтабір під час винищення євреїв під час Другої світової війни і він будучи в концтаборі завжди людей підбадьорював своїм духом,завжди намагався людей навернути до Христа і йому не було різниці , хто ця людина: єврей, українець, католик. "


Молилися за воїнів , правоохоронців , їхні родини , дітей , мир та спокій на українських землях .