Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
"Диво писанкове" - учні  школи №3 взяли участь у майстер-класі з писанкарства
510

"Диво писанкове" - учні школи №3 взяли участь у майстер-класі з писанкарства

У Полтаві провели майстер-клас з писанкарства. Участь брали як діти, так і дорослі. Що зображати обирали самостійно. Майстри пояснювали символіку та допомагали у роботі.

Віталіна Лучак, майстриня
 «Пишемо писанку приблизно годину. Техніка воскового розпису.»
«Використовуємо як найменше кольорів, бо це займає дуже багато часу. Це 2, 3, 4 кольори.»
 «Кожна писанка щось символізує, несе якийсь знак. Що забажають, ми пояснюємо, що означає та чи інша писанка і малюють.»  

Одна з учасниць майстер-класу учениця спеціалізованої школи №3 Соломія Кужик. Навчається у 6-му класі. Говорить, - прийшла сюди разом з однокласниками.

Соломія Кужик, учасниця майстер-класу
 «Я сьогодні прийшла на майстер-клас по писанці. Раніше я займалась на студії малюванням і там ми теж розписували писанки. Сьогодні я вибрала ось такий малюнок і спробую сьогодні його розписали.» 

Разом з школярами занурились у світ української народної творчості та взяли участь у майстер-класі з розпису писанки й іноземні студенти. Вони проходять практику у школі №3.

Ждайхао Ванг, учасник майстер-класу

"Я родом з Китаю, навчаюсь у Літcі в Англії. Мені сподобалося у Полтаві. Своїм друзям я пораджу відвідати Україну."

Вікторія Рубенс, учасниця майстер-класу

« До цього я не була в Україні і я не знала як тут. Приїхавши сюди, я приємно здивувалась. Полтава дуже цікаве місто, люди тут дуже дружні. Я хочу сюди повернутись.»

Джоана Ширіф, учасниця майстер-класу

«З моменту як я тут, я працювала з дітьми 3-ї школи. Це цікавий досвід. Я відвідувала визначні місця Полтави.»

Вчителька англійської мови спеціалізованої школи №3 ділиться, - іноземці долучаються до навчального процесу. Вони проводять уроки, а також спілкуються з дітьми у позаурочний час.

Людмила Киричок, вчителька англійської мови спеціалізованої школи №3
 «Дуже важлива співпраця з британським Leeds University , які уже 3-й рік поспіль проходять у нас практику. Під час якої наші учні мають можливість по практикувати свої навички англійської з носіями мови.»  

Директорка школи №3 Ірина Гринь каже, - участь у навчальному процесі носіїв мови - це запорука успішного опанування іноземної мови. Тому, студенти з Британії третій рік поспіль проходять практику у цьому навчальному закладі.

Ірина Гринь, директорка спеціалізованої школи №3
 «Не тільки старші класи, у яких у нас введено курс гіди-перекладачі, а й діти середніх класів займаються перекладацькою діяльністю, ходять у музеї, супроводжують наших гостей з Великобританії і проводять їм екскурсію.» 

Майстер-клас з писанки проходив у галереї мистецтв. Там також показали і міні-виставку майстрів писанкарства. Тут восковий розпис, писанки крапанки, дряпанки та оздоблені аплікацією з соломки.