Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Мешканці селища Лісок вчетверте виходять на толоку
977

Мешканці селища Лісок вчетверте виходять на толоку

Вже весна, тож час брати до рук садовий інвентар.Мешканці селища Лісок вчетверте виходять на толоку.

Анатолій Капечун, місцевий "Обрізаємо гілки, листя, будемо фарбувати, наводимо чистоту та порядок.Потрібно робити, щоб все було у чистоті та порядку, щоб красиво було для нас людей , для всіх ."

Голова селищного комітету селища Лісок Зінаїда Абакумова говорить: цього разу прибирають зону відпочинку.Зауважує : всі місцеві завжди за такі заходи . Налаштовані всі позитивно, адже весняна погода так і допомагає.

Зінаїда Абакумова, голова селищного комітету селища Лісок " До Пасхи та до першотравневих та Дня Перемоги , де ми завжди тут збираємося і вшановуємо їх пам'ять приберемо буде чистіше , охайніше, також плануємо пофарбувати дитячі майданчики. Люди активно і з гарним настроєм приходять і виконують цю роботу. "

Зінаїда Абакумова додає: роблять задля того, щоб приємно було відпочивати не тільки місцевим , а й іншим , тож прибирають сміття та чагарники.

Зінаїда Абакумова, голова селищного комітету селища Лісок " До нас з міста з’їджаються .Тут і шашлики роблять і на озері відпочивають. Це можна сказати, що не тільки зона відпочинку Ліску , а й зона міста. "

Одна з місцевих і пані Тетяна. Говорить - ця територія особлива селища Ліску. Тут завжди людно: і дітки гуляють, мами з колясочками , адже свіже повітря , тиша , дитячий майданчик і поряд водойма.

Тетяна Любенна, місцева " Всі дружно зібралися і дружньо працюють, настрій такий, що хочеться працювати і працювати , зараз шкребемо огорожу під покраску . Тут у нас і у футбол грають і до пам’ятника приходять , квіти приносять , дитячий майданчик, загалом зона відпочинку. "

Працюють на толоках постійно ось ці жінки біля самого визначного місця селища - обеліску загиблим воїнам. Цей пам’ятник було відкрито у 1967 році на кошти місцевих жителів.

Ніна Бражник, місцева " Ні одного не пропускаємо, з задоволенням йдемо. Це наша історія, це наше життя і щоб діти не забували цього ми хочемо зберегти цю пам'ять. "

Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський говорить: селищний комітет селища Лісок завжди за суботники.

Андрій Матковський,депутат Полтавської міської ради "Приходить і молодь, і ветерани і разом з депутатами нашої команди, разом з селищним комітетом працюють на вулицях свого міста  Двірник не прийде в кожен двір і не прийде до кожної будівлі і дуже добре , що полтавці це розуміють і разом ми дійсно можемо змінити наше місто і зробити таким про яке мріємо, щоб воно було і чистим і комфортним для всіх мешканців. "

Бере участь у толоці і депутат міської ради та цього округу Володимир Корчака.

Володимир Корчака, депутат Полтавської міської ради " В процесі проведення цих суботників взяло участь десь більше двохсот чоловік і вивезено 60 машин сміття. Чому саме це місце? Тому що це місце є святим місцем для мешканців селища. Тут знаходиться обеліск загиблим землякам, який був збудований 1968 році. Зараз проводимо роботи упоряджувальні біля обеліску.  Фарбу купували за власні кошти , тому що жителі селища Лісок протягом п’ятдесяти років проводять ці роботи . Для того, щоб навести порядок і підтримувати в належному стані. "

До озелененням рідного селища, жителі приступили з ранку. До благородної справи долучилися як дорослі, так і діти.