Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У  місті провели семінар-нараду з підприємцями «ТУРИСТИЧНИЙ СЕЗОН-2019».
312

У місті провели семінар-нараду з підприємцями «ТУРИСТИЧНИЙ СЕЗОН-2019».

«Полтава туристична 2019». Під такою назвою у нашому місті традиційно п’ятий рік поспіль пройшов семінар-нарада з суб’єктами підприємницької діяльності туристичної галузі. Подію влаштували напередодні травневих свят, коли туристична галузь остаточно виходить на високі оберти після незначного зимового затишшя.

Олександр Глазов, депутат міської ради
«Ми обласний центр, у якого найбільша кількість пам`яток культури, історичних пам`яток і т.д. Ми місто, яке прославилось ще з давніх давен великими нашими мешканцями. Це і Котляревський, Гоголь, Кондратюк, Короленко і т.д. Туристична привабливість гастрономічна. Так як у нас є кулінарні витвори, які являються унікальними.» 

Олександр Глазов додає, - міська влада запрошує полтавців долучатись до розробки туристичної програми. Якщо Ви маєте ідеї, як розвинути привабливість нашого міста для гостей – не бійтесь про це повідомляти.

Олександр Глазов, депутат міської ради
 «Ми як міська влада зараз направляємо всі сили, щоб створювати доступність до всіх наших історичних культурних пам`яток, їхнє збереження. Коли турист приїжджає у місто, щоб він міг зрозуміти куди він може направлятися, що він може подивитися, які у нас точки, щоб вони закручувались у туристичні маршрути і т.д.» 

Організатори семінару-наради - відділ туризму та культурної спадщини управління культури міськвиконкому. Подія відбулася в рамках заходів Міської програми «Полтава туристична». Цього року вона профінансована у розмірі 235,8 тис. грн. Начальник відділу туризму та культурної спадщини управління культури міськвиконкому Віталій Павлов говорить, - Полтава приваблива своїми музеями.

Віталій Павлов, начальник відділу туризму та культурної спадщини управління культури МВК
«У порівнянні з містами-мільйонниками, та сама кількість комунальних міських музеїв, вона вражає навіть мільйонники – Харків, Дніпро, Запоріжжя.» 
 «Музеї всіх видів у нас представлені, це і краєзнавчий, образотворчий, технічний.» 

Під час наради заслухали пропозиції суб’єктів господарювання щодо новітніх форм роботи та об’єктів туристичної інфраструктури міста. Громадська організація ВелоПолтава презентувала проект «Місця пам’яті Української революції 1917 – 1921 років на Полтавщині: з картою в руках».

Юрій Репало, заступник керівника ГО «ВелоПолтава»
 «Ми створили інтерактивну карту. Вона представляє собою веб-сайт, на якій позначені місця пам`яті. Ці позначки включають місця народження видатних діячів, учасників революції, місця, які пов`язані з подіями того періоду у межах Полтавської губернії.»

Семінар-нараду провели у полтавській галереї мистецтв. Там окремо розташували «скриньку пропозицій» для програмних заходів та ідей до проекту Міської програми «Полтава туристична» на 2020 – 2026 роки.