Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Cпівробітники ЗМІ  зібрались на суботник
602

Cпівробітники ЗМІ зібрались на суботник

І їх об’єднав суботник. Представники четвертої влади наводили лад. Для прибирання місце вибрали невипадкове - Єдину в Україні Алею журналістів.

Євген Лопушинський, голова Полтавської обласної організації НСЖУ " Позамітати те листя, ті недопалки, де потрібно скопати землю, винести сміття . Одним словом, щоб було чисто і гарно. "

До облаштування алеї журналістів приєдналися представники радіо, телеканалів, друкованих інтернет-видань, викладачі педагогічного університету та ті, хто мріє стати журналістом, -розповідає Євген Лопушинський.

Євген Лопушинський, голова Полтавської обласної організації НСЖУ " Збираємося, щоб виявити солідарність і з вигляду цього дня , це не лише звичайне прибирання, це як раз вияв солідарності наших колег. Це саме те, чим має опікуватися спілка, яка цьогоріч відзначає 60-річчя. "

Приєднався до толоки і викладач кафедри журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка- Сергій Шебеліст.Тут він обкопує дерева. Говорить: закладена 11 років тому Полтавська алея журналістів - єдина в Україні. Навіть місце її розташування у Полтаві унікальне - раніше тут була редакція газети «Комсомолець Полтавщини», трохи далі розташовувався Будинок преси, редакція обламної газети і представництво центральних видань. Додає : це можливість об’єднатися великою журналістською родиною.


Сергій Шебеліст, викладач кафедри журналістики ПНПУ ім. В. Короленка" Це можливість також побачити студентам тих, кого вона бачать сюжети, читають матеріали і взагалі поспілкуватися з журналістам в неформальній атмосфері не тільки побачитися на прес-конференціях , а й за такими господарськими роботами. "

Для Олесі це місце особливе, бо пов’язане з майбутньою професією. Її мрія -стати журналістом.

Олеся Бредун, вихованка гуртка «Юний журналіст»  " Ми пов’язані з цією професією, можливо, хтось стане в майбутньому журналістом , можливо, хтось зараз , але ми все- таки вирішили долучитися. Це цікава справа і повинен кожен долучатися до таких акцій , тому що це цікаво і буде прикрашати наше місто. "

Щороку навесні співробітники ЗМІ збираються тут для того, щоб привести до ладу пам"ятний сквер.