Програма «Життя міста»

У розділі: 20113 відео | АрхівRSS
Про роботу аеропорту "Полтава" та відкриття нового рейсу говорили на засіданні постійної комісії обласної ради
310

Про роботу аеропорту "Полтава" та відкриття нового рейсу говорили на засіданні постійної комісії обласної ради

2 травня від аеропорту «Полтава» відправиться рейс в Анталію. 90% квитків уже продано. Про відкриття ще одного напрямку на нашому летовищі розповів виконувач обов`язків начальника управління інфраструктури облдержадміністрації Сергій Марчишинець на засіданні постійної комісії обласної ради з питань ЖКГ, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв'язку.

Сергій Марчишинець, в.о. начальника управління інфраструктури Полтавської ОДА
«Завантаження літаків практично 100%. Там іде 349 посадкових місць, навіть з дітками були.» 
«Ми трішки на себе відтягуємо пасажиропоток, який раніше користувався Харківським аеропортом, Дніпропетровським.» 

Також на комісії підтримали надання дозволу «Полтаватеплоенерго» на здійснення заходів для укладання з Європейським банком реконструкції та розвитку Угоди про підготовку кредиту. А також збільшення статутного капіталу підприємства.

Олександр Олексенко, в.о. генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
«З 5 кранів 2 в АТО, залишились 3, з них 2 92 року.» 
 «Підприємство вимушено поставити питання для придбання потужного дизель-генератора, для забезпечення роботи квартальних котелень. Тому звертаємось з проханням допомогти. Ці кошти будуть використання виключно на придбання основних фондів, покращення ефективності роботи підприємства.» 

Щодо стану автомобільних доріг області та перспективи їх ремонту, - цього року з державного бюджету виділено 802,9 млн грн на поточний середній та капітальний ремонт доріг та роботи з експлуатаційного утримання.