Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
Найкращу та найсмачнішу паску обирали у Полтаві
508

Найкращу та найсмачнішу паску обирали у Полтаві

Чия паска найкрутіша? Найкращу та найсмачнішу паску обирали у Полтаві. За це змагалися вісім команд пекарів із Лубен, Миргорода та Полтави . Це найкращі працівники хлібопекарень.Організатором конкурсу є ДП "Полтавастандартметрологія". Кращі паски визначали у двох категоріях - краще оформлення та краща за смаковими якостями.

Андрій Горбань, генеральний директор ДП "Полтавастандартметрологія" Кожен рік ми отримуємо щось нове , щось корисне , корисне , в першу чергу, для ринку.   Ми очікуємо від конкурсантів нових ідей , які направлені , в першу чергу, на те , щоб їх виріб був більш естетичним і по смаковому наповненню і по зовнішньому дизайну.
З кожним роком якість і виробу і дизайн вони мають тенденцію на покращення

Вдванадцяте у Полтаві влаштовують цей захід. За цей час вже вдалося напрацювати добрі традиції , творче змагання кращих хлібопекарів прийшлося до душі як самим виробникам основного продукту харчування, так і споживачам з різних куточків нашої області . За допомогою цього конкурсу не лише визначають , у кого вдалися найсмачніші паски , а й обмінюються досвідом , вперше «представляють на публіку» нові рецептури, отримують консультації кваліфікованих фахівців, -говорить член журі конкурсу Наталія Олійник.Наталія Олійник,журі конкурсу "Зовнішній вигляд, смак , аромат , наскільки випечений даний виріб і дійсно ми як технологи ми маємо таку нагоду відчувати, наприклад, ті синтетичні барвники , ароматизатори і якщо це виявляється, ми наголошуємо , що це в принципі не є гарно для нашого здоров’я. "

Майстерність випікати пасхальний хліб здавна цінували наші пращури , в кожній родині з покоління у покоління , від господині до господині передавалися свої рецепти неповторної паски,-зауважують учасники та розповідають з чим їхні паски.

Катерина Сушич, учасник конкурсу " Дві різні рецептури:звичайна, класична на масове виробництво і з цукатами використовуємо для виставкової продукції , якщо членам журі сподобається , то можемо твпровадити в масове виробництво. "


Анатолій Павлов, учасник конкурсу" Одна йде з цукатами та з сухофруктами та з цікавим тістом .  Інша з цедрою цитрусових, тобто, більше цитрусова і ніжна, як класика та все одно на більш сучасний манер. "


Організатори нагородити переможців подарунками, а учасників дипломами у різних номінаціях.