Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
Засідання комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення
319

Засідання комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

177 мільйонів гривень витратять на виконання обласної програми підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Полтавської облради на 2019 рік ,- про це розповіли на засіданні постійної комісії облради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення . Директор Департаменту охорони здоров`я Полтавської ОДА Віктор Лисак говорить: документ розроблений для покращення надання послуг в сфері охорони здоров’я.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров`я Полтавської ОДА"Завдяки тому що обласна рада підтримує ці заклади , тому що того ресурсу , який є сьогодні недостатньо , ця программа приймається на період пілотного проекту Це приблизно 177 мільйонів , але це ті кошти, які передбачалися в бюджеті закладні, але й, де інший принцип фінансування. Це будуть входити ліки , головна питома вага -оплата за електроносії . "


Кількість безробітних в області розповіла директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва. говорить - їх число зменшилося.


Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості " По кількості вакансій ми займаємо 4 місце в Україні . За минулий рік працевлаштовано 48 тисяч осіб , з них половина до набуття статусу безробітного. Це найвищий показник за період служби зайнятості .  Рівень працевлаштування безробітних , тобто, більш пасивної категорії зріс на 3, 3 відсотки і це друге місце в Україні по приросту зазначеного показника. "


Катерина Клавдієва додала: нині реалізовуються заходи шляхом надання соціальних послуг . До громадських робіт залучено 15, 5 тисяч осіб .Виконання програми зайнятості наразі на 92, 4 відсотки