Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
В мікрорайоні «Алмазний» відкрили сучасні спортивні майданчики
1433

В мікрорайоні «Алмазний» відкрили сучасні спортивні майданчики

Раніше на цьому місці були лише старі гойдалки. Рік тому молодь звернулась до депутатів команди Андрія Матковського з проханням облаштувати це місце для занять спортом. Протягом цього часу велась активна спільна робота із спортсменами. І сьогодні тут з*явився перший та сучасний варкаут-майданчик та поле для баскетболу Це те місце, де спортсмени можуть серйозно, а головне безпечно, тренуватись, говорить голова Шевченківської районної у місті Полтава ради Дмитро Задворкін

Дмитро Задворкін-голова Шевченківської у місті Полтава ради
«До команди Андрія Матквського звернулись ініціативні групи, а саме хлопці, які займаються воркаутом і баскетболом, тому, що, дійсно, в Полтаві не вистачає таких місць і по варкауту це один із перших майданчиків, таких ніде немає»

Опрацювали вже майданчик спортсмени із 4 міст України. На відкрите тренування, Сергій приїхав з Харкова, говорить, в його місті подібних місць для тренування багато, але таких професійних немає.

Сергій-спортсмен
«Очень классная, очень всего можно сделать, динамика, статика, все тут можно сделать, силовые элемент, турников достаточно много»

Спортсменка Валентина, займається варкаутом вже понад 2 роки, говорить тренуватися раніше приходилось у спортивних залах.

Валентина-спортсменка
«До цього займалась на вулиці, на звичайних спортмайданчиках»«Тут є багато матів, тут дуже зручно, також можна приходити компанією і тренуватися з нами»

Подібних майданчиків в місті має бути більше, стверджує депутат міськради Андрій Матковський, адже спорт-це запорука здорового та сильного покоління.

Андрій Матковський-депутат Полтавської міської ради
«В кожному районі в кожному мікрорайоні ми маємо створити такі умови, щоб молодь не на лавках проводила вільний час, не за комп’ютерами, а саме займалась модними видами спорту і це дуже приємно бачити стільки молоді на цих майданчиках»

Підтримує його думку і депутат Олександр Глазов, говорить, завдання місцевої влади-забезпечити гідні умови для спортивного розвитку молоді. З цією метою, анонсував депутат, створення ще низки подібних майданчиків.

Олександр Глазов-депутат Полтавської міської ради
«Наступним у нас етапом, також на «23 вересня», це буде створення скейтпарку, який виграв через програму «Бюджет участі» і зараз будемо запускати роботи і буде біля Сонячних часів створений цей майданчик»

А вже у травні на майданчику пройдуть міжнародні турніри, анонсували депутати команди Андрія Матковського