Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
На Полтавщині пройшов Обласний Великодній фестиваль
434

На Полтавщині пройшов Обласний Великодній фестиваль

«Воскресни України! Воскресни, писанко!». У Карлівці шістнадцятий рік поспіль провели великодній фестиваль. Він традиційно проходить у районному будинку культури. Тут залучені майстри Полтавщини та сусідніх областей.

Тетяна Обихвіст, завідувачка сектору культури і туризму Карлівської РДА
 «Свято набуває розголосу кожного року. цього року у нас присутні були і французи, які перебували у Полтаві, але якимось чином потрапили до нас у Карлівку, були здивовані. Ми раді приємно дивувати наших гостей.» 

Це єдиний обласний фестиваль, присвячений Великодню. Він відбувається за сприяння Департаменту культури і туризму облдержадміністрації. Цьогоріч дійство присвячене 250-й річниці з дня народження Івана Котляревського.

Валентина Вождаєнко, директорка Департаменту культури і туризму ОДА
 «Тут такі світлини і великий підсумковий концерт у рамках буде обласного огляду-фестивалю саме з 250 річниці від дня народження Івана Петровича Котляревського.» 
 «Навіть, не дивлячись на те, що сьогодні ось така погода, як ми бачимо, глядача достатньо і відвідувачів, готуються цілий рік до цього фестивалю Карлівка. Кращі писанки, кращі майстри області.» 

Провели і великодній вернісаж національних ремесел, виставка-продаж виробів умільців Полтавщини. Одна з таких - художниця пані Наталія. Картини пише кавою.

Наталія Конь, художниця
 «Якщо порівнювати з малюванням аквареллю, то дуже схожа техніка написання картин кавою та акварелі. Але є деякі нюанси, тому що кава має іншу консистенція, ніж фарба.» 
 «Липка, її не так легко накладати, але ефект, мені здається буде цікавіший.» 

На фестивалі невід"ємний атрибут - майстер-класи з писанкарства. Наприклад, пані Лідія навчає охочих розписувати крашанку за допомогою воску. Говорить, - це просто, красиво та швидко.

Лідія Орел, майстриня писанкарства
 «Ми сьогодні виконуємо писанку-крапанку. Ми виконуємо її не писачком, а свічкою. Свічкою крапаємо прямо на яєчко. Потім фарбуємо і врешті решт у нас виходять ось такі крапанки без писачка.» 
Так працює рятувально-водолазна служба. Вони піклуються про збереження життя полтавців на водоймах. Як це правильно робити, - демонструють на манекені.

Аліна Боровик, журналіст
 «А тут гості фестивалю можуть спробувати страви, про які згадує Котляревський у поемі «Енеїда»» 

Надія Далудіна, кулінарка
 «Куліш, який готували наші бабушки, потапці з салом, галушки з грибами, пампушки із вижарками, пиріжки з капустою.» 
 «Пиріжки з маком були, з квасолею і буряком.
 «Угощати будемо, самогонка, сивуха, перцовка, наливка, все у нас оце є.»  

Також гостей запросили продегустувати паски народів світу.