Програма «Життя міста»

У розділі: 20113 відео | АрхівRSS
«Щасливі ми, що Гоголь серед нас» - літературно-театралізоване свято, яке відбулося в Полтавському Палаці дитячої та юнацької творчості
529

«Щасливі ми, що Гоголь серед нас» - літературно-театралізоване свято, яке відбулося в Полтавському Палаці дитячої та юнацької творчості

1 квітня виповнилось 210 років від дня народження Миколи Гоголя. Методичний кабінет управління освіти та вчителі зарубіжної літератури полтавських шкіл вирішили нагадати учням про життя та творчість видатного письменника і в Палаці дитячої та юнацької творчості влаштували літературно-театралізоване свято «Щасливі ми, що Гоголь серед нас». Назва взята з вірша лауреатки обласної премії імені Миколи Гоголя- учениці 14-ї школи,- розповідають організатори.

НАТАЛІЯ ГОРБАНЬОВА, методист міського методичного кабінету управління освіти
"Ми проводимо такі заходи для учнів різних вікових категорій, залучаючи їх до кращих зразків світової літератури.Бо зарубіжна література якраз і вивчає твори зарубіжних авторів.Найкращими намагаємося долучати дітей до саме до кращих зразків світової літератури.І ви побачите, що діти залюбки беруть участь у цих святах, вони дуже люблять їх і з задоволенням беруть участь у святах."

На святі глядачі - учні 8-9 класів - ніби побували в гостях у самого Гоголя, роль якого майстерно зіграв учень школи №5 Максим Соцький, який просто закоханий у творчість видатного земляка.

МАКСИМ СОЦЬКИЙ, десятикласник
" Я читал произведение «Ревизор», которое мне очень сильно понравилось, это просто неимоверно классная комедия, которая заставляет погрузиться в этот мир. И вообще Николай Васильевич писал настолько хорошо, что все его произведения читаются легко.Ты просто вливаешься в этот мир и тяжело оттуда выбраться.Именно этим меня цепляет этот писатель очень сильно. "

До програми свята увійшли уривки з творів Гоголя «Ніч перед Різдвом», «Сорочинський ярмарок», «Травнева ніч або утоплена», «Ревізор», «Шинель» та інші у виконанні учнів полтавських шкіл.

МАРТА ЧИБИШЕВА, дев»ятикласниця
" Мені дуже подобається творчість Гоголя, тому що він писав дуже багато містичних сюжетів, я дуже люблю різні потусторонні сили у творах і це дуже цікаво.

АНАСТАСІЯ МИШАНИЧ, учениця 11 класу
" З творчістю Гоголя я познайомилась на уроках зарубіжної літератури.Мій класний керівник є викладачем зарубіжної літератури. Вона мені прищепила любов до цього письменника і ще десь з класу 8 чи 9-го я почала грати на сцені і брати участь в таких заходах, які присвячені пам»яті Гоголю."

Упродовж театралізованого свята звучали українські народні пісні. Мистецтво танцю дарували глядачам хореографічна група зразкового вокально-хореографічного колективу «Зоряна» та зразковий колектив народного танцю «Соколики». Юні артисти продемонстрували високу виконавську майстерність, сценічну культуру.