Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Полтавці вшанували пам`ять близьких та рідних
503

Полтавці вшанували пам`ять близьких та рідних

Поминальний понеділок цього року припав на 6 травня. Полтавці йдуть на цвинтар, аби вшанувати пам`ять своїх рідних та близьких. Людно і на алеї Героїв на центральному міському кладовищі у Полтаві. Пані Лілія прийшла до могили свого сина Андрія. Він був снайпером в АТО. Помер у 44 роки. Мати зі сльозами на очах ділиться, - нещодавно стала прабабусею, а її син дідусем. На жаль, Андрій ніколи не побачить своєї онучки.

Лілія Купріян, мама загиблого бійця АТО
 «Мой сын сейчас лежит здесь. Служил в 90-м батальоне, десантный, 81 бригада. Дислоцируются они в Константиновке. 15-16 год они были в Авдеевке.» 
 «Привезли его 8 мая у пол 8 вечера. Сказали, что 15 убитых.» 

На алеї Героїв похований і Андрій Ярешко. Він був командиром одного з підрозділів 16-го батальйону територіальної оборони. Поліг в Авдіївці. Його вшанувати у поминальний понеділок прийшов побратим Ярослав Пругло. Розповідає, - за життя командира сам був рядовим. Якось пообіцяв Андрію стати офіцером. Слова дотримався.

Ярослав Пругло, побратим загиблого бійця АТО
 «Нас закинуло і в Донецьку області і в Луганську наш батальйон приймав участь у боях. 15 році ми мобілізувались на рік були призвані і він з нами на демобілізацію пішов.» 
 «Під час чергової атаки був поранений смертельно важкою міною.» 

На алеї Героїв відбулася і панахида за воїнами АТО.