Програма «Життя міста»

У розділі: 15261 відео | АрхівRSS
У сквері пам’яті загиблим воїнам селища Червоний шлях навели лад
354

У сквері пам’яті загиблим воїнам селища Червоний шлях навели лад

У сквері пам’яті загиблим воїнам селища Червоний шлях, що на околиці міста Полтава наводять лад та порядок. Роблять задля того, щоб приємно було відпочивати не тільки місцевим , а й іншим , тож прибирають сміття та чагарники. Депутат Полтавської міської ради Сергій Луценко зауважує: другий рік поспіль разом із громадськістю напередодні святкування Дня Перемоги проводять толоку.Додає: команда Андрія Матковського завжди за чистоту та порядок.

Сергій Луценко, депутат Полтавської міської ради"Наводимо порядок безпосередньо біля самого парку , у самому сквері.  Зараз ми фарбуємо лави, дитячий майданчик , поблизу пам’ятника бордюри, упорядковуємо клумби . До речі , цей сквер він на очах стає кращим -кращим. Це один зі скверів,де на деревах відсутня омела, дуже багато було проведено робіт .

З позитивним настроєм тут і заступник голови Подільської райради з питань діяльності виконавчих органів Євгеній Ленський. Додає: тільки спільними зусиллями можна щось змінити на краще,адже наводити порядок кожен повинен почати з себе.

Євгеній Ленський, заступник голови Подільської райради з питань діяльності виконавчих органів "Ми самі вирішили підтримати населення Подільського району , тому що в нашому районі пройшло двадцять суботників . Люди піднялися , звичайно, що ми осторонь стояти не будемо.  Сьогодні гарний день, ми вирішили пофарбувати дитячий майданчик , підготуватися до 9-го травня ."

За толоки завжди і пан Іван.Говорить : коли є можливість завжди виходить і прибирає.


Іван Заїченко, голова ветеранської організації Подільського району селища Червоний шлях"Настрій гарний , другий рік наводимо лад .  Це місце поховання, пам яті загиюлим воїнам у Великій Вітчизняній війні і ми пам ятаємо ,тих , хто загинув у війні. "

Проживає п’ятдесят один рік у селищі Червоний шлях пані Віра.
:ця територія особлива .Тут завжди людно: і дітки гуляють, мами з колясочками , адже свіже повітря , тиша , дитячий майданчик.

Віра Луценко, місцева " Тут мами з дітками на гойдалках катаються .  Я кожного разу приходжу сюди, коли суботник .

Головне,-кажуть учасники прибирання, підтримувати належний вигляд селища і не смітити. Адже, той, хто прибирає ніколи не смітить.

Павло Вівчаренко, місцевий"Щоб людям було трішки краще жити . Найголовніше, щоб люди бачили, що тут щось робиться і самі робили і як наслідок і вони ведуть себе таким чином , підтримують можна сказати. "

До прибирання рідного селища, жителі приступили з ранку.