Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Майстер-клас , містяни малювали Петровський парк
694

Майстер-клас , містяни малювали Петровський парк

Вони проявляють інтерес до краси та вього нового , хтось вже давно художник , хтось вперше взяв у руки пензля. У Полтаві цими вихідними відбувся майстер-клас, двадцять бажаючих прийшло «писати» картини. Ініціатор пленеру -Ярослав Терновський. Людина позитивна та експресивна, як, власне, і його твори незалежно від стилю.

Ярослав Терновський, ініціатор майстер-класу, художник "Зображаємо Петровський парк, фонтан , поки що в нас не видно фонтанів достеменно не полотні, але вже через годину вони там будуть. Сьогодні просто посприяла погода , вихідний день нашому такому арт-заходу.  Тут не справа у таланті , а справа в сміливості , взяти замісити фарбу і на полотно і тоді все вийде. "

Малює з дитинства -Тетяна. Та жодного майстер-класу не пропускає , говорить: вони дають багато знань.

Тетяна Сергієнко, художниця"Вони дають розуміння, як у колористиці , композиції і це дуже цікавий досвід , також можна віднайти для себе якісь нові техніки , яких ти взагалі не використовуєш ."

Малює вперше пані Марина . Говорить : це для неї мрія усього життя, спробувати написати картину власноруч.

Марина Яковенко, вперше малює картину" Це мистецтво, це творчість, все життя приваблює . все життя мені хотілося . Важко передати емоції, бо трошки зосереджена та розумієте я взагалі не думаю ні про що , крім оцієї картини , думки направлені тільки на творчість. "

Ірина Григорова ділиться: усі люди талановиті і кожний може навчитися ,завдяки таких майстер класів бачити світ по-новому.

Ірина Григорова, художниця " Знаєте я одразу була така розчарована і розумію, що за цим спостерігають , як в соцмережах, та к і в місті тому я з синдромом «відмінниці» і в мене повинно найкраще бути. Перед таким чітким керівництвом Ярослава я впевнена в мене все вийде. "

Ярослав Терновський зауважує: кожну людину можна навчити малювати, адже , головне, не талант, а велике бажання.