Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У Полтавському краєзнавчому музеї презентував бібліографічний покажчик Віталій Ханко
491

У Полтавському краєзнавчому музеї презентував бібліографічний покажчик Віталій Ханко

У Полтавському краєзнавчому музеї презентував бібліографічний покажчик Віталій Ханко- мистецтво­знавець, бібліограф, музейник, викладач, заслужений працівник культури України.

Віталій Ханко, мистецтвознавець" Унікальна серія портретів, яку ніхто зі слов’янських народів не зробив , ми українці 23 портрети за 52 роки .І тут відповідно Сластьон - і класик мистецтва , який жив у Миргороді. "

Понад 50 публікацій склали збірку вибраних мистецтвознавчих праць за 35 років наукової діяльності відомого історика мистецтва . Вміщено дослідження і матеріали з історії мистецтва краю, про мистецьке життя регіону, творчість визначних діячів, музейні зібрання й навчальні мистецькі заклади, народні промисли і діяльність губернського земства.Віталій Ханко, мистецтвознавець" У мене є відповідно про тих, хто працював на Київщині , на Харківщині , Гуцульщині , це завдяки тому що я люблю мистецтвознавчу науку . "


Віталій Ханко зауважує: працює для рідного краю і для уславлення тих людей , які у нас на Полтавщині і не тільки. Додає: ця праця стане у нагоді не тільки студентам та викладачам , а й містянам, які хочуть знати історію свого міста.