Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У Полтаві відбувся обласний марш-парад духових оркестрів
1072

У Полтаві відбувся обласний марш-парад духових оркестрів

У Полтаві традиційно відбувся обласний марш-парад духових оркестрів до 74-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні. Участь у дійстві взяли понад 20 музичних колективів з усієї Полтавщини. Парад традиційно прикрасив вулицю Соборності уздовж Сонячного та Петровського парків.

Дмитро Соколов, директор «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Полтавської ОР "Наша задача підтримати , відродити. Завдячуючи праці керівників колективів , учасників і тих людей небайдужих, які ходять на концерти і слухають цю чудову, тріумфальну музику. 02.38-02.49 Критерії оцінювання -це рівень виконавської майстерності , обов’язково підтримується дефіле , якщо оркестр має можливість показати дефіле -це вже підвищує бали. "

Більше двадцяти років на марш-парадах -Олексій Оріщенко.

Олексій Оріщенко, артист Муніципального Духового оркестру «Полтава» "Саме найголовніше показати це , що такі гарні традиції ,як парад Духових оркестрів -це дуже велике свято для полтавців , так як дуже багато років люди приходять отримують насолоду від музики і нам музикантам найголовніше це показати людям свято. "

Цей захід об’єднує всіх музикантів. Вперше за 28 років побачилися на ньому і колишні одногрупники - обидва , до речі, Володимири.

Володимир Лопуцький та Володимир Стасенко,учасники заходу "Настрій сьогодні прекрасний .   Беремо участь давно , а наш колектив бере участь десять років.Дуже приємно мені сьогодні я зустрів свого одногрупника . обмінюємося інформацією , навчаємося і ось бачите свято весни. "

Цього року, на відміну від минулого, переможців визначили одразу в сімох номінаціях ,-зазначає директор Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Валентина Вождаєнко.Додає: виступи на цьому заході дають колективам завжди бути у центрі уваги.

Валентина Вождаєнко, директор Департаменту культури і туризму облдержадміністрації " Якщо два-три роки колектив не приїхав значить десь він вже випадає , тобто, вони вже в нас є на обліку Центрі народної творчості ми телефонуємо і запрошуємо, тому що, коли колектив діючий він показав свою професійну майстерність і подивився на інші колективи, бачить , де потрібно «підтягнутися» , де інструменти поновити ."  


Обласний марш-парад духових оркестрів та свято духової музики започаткований 1981 року. Цьогоріч 38-та річниця його проведення.