Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Напередодні 9 травня мешканці Шевченківського району поклали квіти до пам`ятного знаку
628

Напередодні 9 травня мешканці Шевченківського району поклали квіти до пам`ятного знаку

Полтава вшановує загиблих ветеранів. Напередодні 9 травня мешканці Шевченківського району згадали хвилиною мовчання героїв та поклали квіти до пам*ятного знаку. Прийшов вшанувати своїх побратимів і Борис Баклицький. Згадує, як 16-річним юнаком пішов на фронт. Зараз, через бідьше ніж пів століття він і досі пам*ятає ті страшні події, ніби минув один день.

Борис Баклицький-ветеран
«С деддома в 16 лет побровольно пошел воевать, поехали на фронт, там командир говорит, какойто в лесу, деддомовцы и заключенные 3 шага вперед, я вышел и там еще человек 50 вышло»+1:06-1:07«И так я стал полковым розведчиком»

Війна торкнулась майже кожну українську родину. Депутат міської ради Андрій Матковський, згадує, як у юному віці слухав воєнні історії свого батька Всеволода Матковського-заслуженого партизана України.

Андрій Матковський-депутат Полтавської міської ради
«Я пишаюсь своїм батьком, Всеволодом Матковським, який був заслуженим партизаном України, який з 15 років приймав участь у воєнних діях, я пишаюся тим, що на цьому меморіалі героїв є люди, з якими я особисто був знайом, які жили в Полтаві, я був знайомий з визволителями Полтави»«Слава справжнім героям, вічна пам*ять загиблим воїнам»

Нажаль, сьогоднішнім ветеранам війни вже більше 90 років і сучасне покоління-останнє, хто має змогу послухати справжні воєнні історії з уст героїв, говорить голова міської ради ветеранів Євген Регент

Євген Регент-голова міської Ради ветеранів.
«Не мне конечно судить, но они часто звонят и благодарят за то внимание, за ту заботу, которую мы сейчас проявляем к этому поколению».

9 травня традиційно пройде загальноміське покладання до Меморіалу Слави.