Програма «Життя міста»

У розділі: 15208 відео | АрхівRSS
Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Полтавська битва" пройшов у Полтаві
474

Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Полтавська битва" пройшов у Полтаві

Вихідними у нашому місті пройшов ювілейний Відкритий фестиваль-конкурс «Полтавська битва». Учні та викладачі мистецьких закладів з всієї України демонстрували свої таланти. А саме грали на духових та ударних інструментах. Змагання проходили на базі полтавської дитячої музичної школи №1 імені Майбороди.

Євген Дудник, директор полтавської дитячої музичної школи №1 імені Майбороди
« У цьому році приїхала максимальна кількість учасників за ці 10 років і це він 10 ювілейний.»
 «Нам було дуже приємно, що багато дітей займається на духових і на ударних інструментах і з кожним роком їх кількість більше і більше. Вони приїхали, показали своє мистецтво, викладачі поділились досвідом, ми побачили що робиться в інших областях.» 

Конкурс «Полтавська битва» проводиться для популяризації національного мистецтва, реалізації творчого потенціалу юних обдарувань, духовного, творчого зростання та удосконалення виконавської майстерності. Кращих нагородили на театральній площі.

Людмила Бойченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
 «10-й ювілейний відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Полтавська битва.» З кожним роком цей фестиваль набирає обертів. У цьому році ми зустрічаємо понад 550 учасників. Не тільки Полтава приваблює, а й те, що не у багатьох містах України конкуси такого рівня проходять безкоштовно для учасників.» 

Переможцям конкурсу-фестивалю у кожній з номінацій та категорій вручили почесні грамоти та подарунки. Серед них 9-річний полтавець Матвій. Він посів 1 місце у молодшій віковій категорії. Навчається у дитячої музичної школи №1 імені Майбороди.

Матвій Зінченко, лауреат Відкритого фестивалю-конкурсу «Полтавська битва».
 «Займаюся я цим ділом 3 роки. Іграв я на цьому конкурсі на ударній установці.» 
«У дитинстві в 5 років у мене бажання загорілося грати на барабанах. Мій тато гітарист, він ніде на виступає, не займається. Просто я слухав музику і мені захотілось стати барабанщиком і все.» 

Талановиті виконавці також отримали дипломи учасників. Серед них учні мистецьких шкіл з різних куточків України. Діляться, - настрій чудовий.

Іван Сумцов, учасник Відкритого фестивалю-конкурсу «Полтавська битва» з Харкова
 «Я граю на кселофоні, малому барабані і фортепіано. Сьогодні я виступав на ксилофоні і на малому барабані.» 
 «Часу залишається і досить багато.»


Таїсія Шаповалова, учасниця Відкритого фестивалю-конкурсу «Полтавська битва» з Одеси
 «Я граю на флейті. Граю уже 8 років.»
 «Почала на ньому грати, тому що це дуже незвичний інструмент і на ньому не багато грають, дуже не стандартний звук, можна грати на ньому різні композиції різних жанрів, загалом це просто цікаво.» 

Після церемонії нагородження полтавці мали нагоду насолодитися музикою від організаторів та лауреатів фестивалю.