Програма «Життя міста»

У розділі: 15212 відео | АрхівRSS
Авторська виставка Василя Коркішка відкрилась у художньому салоні
362

Авторська виставка Василя Коркішка відкрилась у художньому салоні

Художнику з Полтавщини Василю Коркішко виповнилось 80 років. З нагоди ювілею у художньому салоні відкрилась його персональна виставка «Творчий шлях живописом». Тут картини різного періоду життя автора. Переважно пейзажі у стилі реалізм. Є і автопортрет.

Василь Коркішко, художник
 «У 10 класі у Старих Санжарах я зустрівся з одним художником Носенком. Він мені підказав, підштовхнув: - «Я малюю на склі, на коврі, сам у себе вчився.» 
«Пейзажі обов`язково, я вписував туди людей, птахів, журавлів, лелек я люблю, вітряки, храми.» 02:39

Василь Коркішко член Національної спілки художників України. Окрім картин на полотні, займався мозаїкою. Саме він створив дельфінів на фасаді дитячо-юнацької спортивної школи №3 з плавання.

Василь Коркішко, художник
 «Працював по монументальному живопису по мозаїці. Я зробив дуже багато для Полтави. Це дельфіни, поліклініка МВД.»
«Автовокзал на Київській трасі права сторона, там вирізано дуже багато.» 

На відкриття виставки завітали знайомі та прихильники творчості Василя Коркішка. Серед них сусідка пані Катерина. Говорить, - роботи художника допомогли їй подолати життєві труднощі.

Катерина Колеснікова, відвідувачка виставки
 «Бог такий дав талант. У нашій Полтаві проживає така чудова сім`я.» 
 «Вдячна Богу, що впізнала цих людей. Цю сім`ю прекрасну. Наскільки добрі люди, запрошують, показують всю свою колекцію картин. Вона надихає мене на життя.» 

Василь Коркішко 3-чі лауреат міжнародного конкурсу «Українська мова єднання». Нагороджений срібною та бронзовою медалями.