Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У Полтаві відбулася легкоатлетична естафета на призи газети "Зоря Полтавщини"
329

У Полтаві відбулася легкоатлетична естафета на призи газети "Зоря Полтавщини"

Вони найактивніші та найспортивніші . У парку «Перемога» зібралися команди середніх загальноосвітніх закладів, професійно-технічних училищ, коледжів, вишів, щоб змагатися за звання найкращих. Так , у місті традиційно відбулася легкоатлетична естафета на призи газети «Зоря Полтавщини».У естафеті взяло участь близько 500 учасників.

Єлизавета Ощепокова, учасниця естафети " Хочу, щоб наша школа перемогла, була найкращою. Потрібно завжди командний дух мати , щоб ти зміг зрозуміти своїх друзів, як вони налаштовані."

Організаторами заходу виступили редакція газети «Зоря Полтавщини», управління у справах сім'ї, молоді та спорту, Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» . Говорять: постійно підтримують цей захід, адже саме він популяризує здоровий спосіб життя .

Олена Бабенко, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому "Ми запрошуємо до участі учнів, студентів , студентів закладів вищої освіти , професійно-технічної, кожен заклад освіти представив свою команду. Фізична культура , спорт – це завжди пропаганда здорового способу життя , це підтримка дитячої, молодіжної активності у місті і якщо дитина займається спортом , то ми на 10о відсотків можемо бути впевненими , що вже ніякими не гарними справами точно не буде займатися."


Головний редактор газети «Зоря Полтавщини» Олександр Макаренко говорить: ця естафета - гарна можливість заявити про себе як про талановитих спортсменів та активних учнів, студентів .

Олександр Макаренко, головний редактор газети «Зоря Полтавщини» "Приурочена до 75-річчю визволенню України від визволення фашистських загарбників, 74-ї річниці великої перемоги і 181 –ї річниці нашого видання.   Легкоатлетична естафета покликана згуртувати молодь навколо справжніх цінностей , справжні цінності - це любов до своєї Батьківщини , любов до міста, села в якому живеш і сповідування здорового способу життя.

Олександр Омеляненко вболіває за команду технічного університету . Говорить: готувалися весь навчальний сезон.

Олександр Омеляненко, представник команди з ПНТУ "Ми бігали і в парку , кросова підготовка була, різностороння , також ми використовували і силове тренування , різносторонні направлення були. "


Підтримує свою школу -Катерина. Говорить: головне не тільки підготовка кожного учасника , а й всієї команди.

Катерина Бондар, учасниця естафети" Робота команди дуже важлива для перемоги і підготовка кожного з учасників також є важливою. "

Головний суддя естафети- Валерій. Розповідає: для того, щоб перемогти головне і швидкість , і витривалість.

Валерій Костенко, головний суддя естафети "Школярі молодші біжать по 250 метрів, школярі старші і вузи, технікуми по великому колу , там етапи , від 250 метрів до 600 метрів."


Проводять легкоатлетичну естафету у Полтаві з 1948 року .