Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
У Полтавській школі № 7 імені Тараса Шевченка пролунав останній дзвоник
954

У Полтавській школі № 7 імені Тараса Шевченка пролунав останній дзвоник

У них сьогодні сльози радості на очах та щасливі усмішки. Так, у полтавській школі № 7 імені Тарас Шевченка пролунав останній дзвоник.Для когось вже останній.

" Цей дзвінок, що іноді нам снився , сьогодні розлучаємося з дитинством ми летимо в незвідані краї . "

Привітав своїх учнів і випускників зі святом останнього дзвоника і директор Полтавської школи №7 імені Тараса Шевченка Іван Єзерський. Всім випускникам побажав обрати вірний шлях.

Іван Єзерський, директор Полтавської школи №7 імені Тараса Шевченка "Бажаю, щоб ці літні місяці для кожного з Вас пройшли наповнені неймовірними емоціями , щирими, вірними друзями , щоб за цей період Ви набралися нових сил.І вже зовсім скоро з новим запалом на цьому подвір ї великої шкільної родини ми зустрілися 1 вересня.  Останній дзвоник лунає для наших випускників , хочеться побажати, щоб ті знання та навички , які ви здобули протягом навчання у школі стали міцним фундаментом для подальших звершень. "


За високі здобутки у навчанні директор Полтавської школи № 7 Іван Єзерський вручив школярам подяки та грамоти. Хвилююче переживає це свято класний керівник одинадцятого класу Сергій Остапієнко. Говорить: вони найрідніші , адже цьогоріч випускає свій перший клас.

Сергій Остапієнко, класний керівник "Я хочу Вам всім подякувати за той досвід, який я тепер маю, адже Ви були мій перший клас, я Вас ніколи не забуду. Прошу Вас , щоб , де б Ви не були не забували рідної школи , не забували своїх вчителів і завжди пам’ятали, що ми Вас раді бачити. "

Привітав зі святом і депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов. Говорить: головне мати перед собою ціль і слідувати за нею.

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради "Вони цілий рік працюють і протягом всього навчання працюють злагодженою командою . Хотілося б побажати кожному випускнику , який кожен випускається в наших школах Полтави , щоб вони вірили в себе , мріяли , робили все для того, щоб досягти своєї мети і звісно залишалися б в своєму місті , тому що тільки разом можемо створити умови для того, щоб процвітали і отримували задоволення і щастя. "

Наостанок випускники закружляли у прощальному вальсі.

Уже завтра перед одинадцятикласниками відкриється нове життя, - тепер вони переступили поріг у доросле життя.