Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Свято останнього дзвоника у ЗОШ №24
1096

Свято останнього дзвоника у ЗОШ №24

Загальноосвітня середня школа №24 хоча й значно віддалена від центру Полтави, але тим не менше улюблена багатьох мешканців околиць. Всього тут навчається 500 учнів, із них 19 цьогоріч успішно закінчують заклад. 24 травня всі вони урочисто одягнені прийшли на свято останнього дзвоника. Іра Кочкіна разом зі своїми однокласниками не на жарт хвилюється - адже останній раз за шкільною партою, а там уже за порогом кличе доросле життя. Так важко розлучатись з дитинством,- зізнається випускниця.

ІРИНА КОЧКІНА, випускниця Полтавської ЗОШ №24
" Розповісти можна багато чого, потому що це школа, це друзі, це спілкування, це знання.А коли ти закінчуєш школу, ти вже розумієш,Ж що ти більше сюди не повернешся.І коли питають, чи будеш ти сумувати за школою?Звісно, буду.Адже це друзі, це ось площадка наша, що ми грали в волейбол, бігали, стрибали.Звісно, я буду сумувати, адже тут найкращі вчителі школи, найулюбленіша директор школи, зауч.Усі кваліфіковані вчителі, вони багато чому нас навчили."

Відправляючи сина чи доньку до цієї школи, батьки завжди спокійні: їхня дитина одержить не лише високі знання, а й виросте вихованою, розумною, кмітливою людиною, яка обов»язково знайде собі гідне місце в дорослому житті.

ЮЛІЯ ЗАКАБЛУК, мама випускника
" В цю школу ходили мої батьки, ходив мій чоловік, ходила я і мій син теж пішов в цю школу.Також приваблювало те, що ця школа використовує здоровозберігаючі технології.Особливо це сильно видно по молодших класах .В них і класи оснащені для того, щоб у них і зір покращувався, і постава покращувалася.І зарядки, розминки різні вони , там руханки все це використовується в їхньому навчальному процесі і поліпшує їхнє життя - їм не так важко сидіти, і життя батьків."

Для директора школи Людмили Дудко її вихованці - справжня гордість.Адже чимало з них одержали добрі та відмінні знання упродовж навчального року, завоювали призові місця на всеукраїнських та обласних олімпіадах, а також різноманітних творчих конкурсах.

ЛЮДМИЛА ДУДКО, директор Полтавської ЗОШ №24
" Надзвичайно радісний сьогодні день.Почуття емоції переповнюють радісні, тому що настають літні канікули, пора відпочинку, пора оздоровлення.І я бажаю всім діткам всієї Полтави оздоровитися, прийти з новими силами в новий навчальний рік.Для нашої школи цей рік був дуже плідним.19 випускників закінчує школу, 4 медалістів.Ми дуже надіємося, що вони підтвердять свої медалі."

Школа №24 - одна з найстаріших будівель Полтави, а тому міська влада повсякчас опікується цим закладом, який щороку потребує нових капіталовкладень для виконання ремонтних робіт. Лише протягом нинішнього навчального року за кошти з міського бюджету обладнано новий дитячий майданчик, спортивний комплекс та встановлено систему відеоспостереження.

ЛЮДМИЛА БОЙЧЕНКО, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
" Полтавська міська влада багато уваги приділяє в матеріальному плані цій школі і допомагає.У 2004 році була добудова школи, новий корпус, завдяки чому школа отримала сучасний інтегрований формат їдальні і актової зали.Останнім часом покладено ламінат в старій будівлі. На подвір»ї покладено асфальт, зроблений дах.Все, що необхідно для нової української школи - 100-відсоткове забезпечення. І те, що сьогодні 11 класу 18 учнів випускається із цієї школи, а на зміну першачків - 54 свідчить про позитивну динаміку 1 до 3 щодо якості освіти і до бажання навчатися в цій школі. Тому сьогодні хочеться побажати тільки успіхів, процвітання під керівництвом чудового директора Дудко Л.М., колективу, який працює злагоджено, плідно для здобуття якісної освіти нашими дітьми."

На святі останнього дзвоника у школі №24 багато учнів за високі успіхи в навчанні і поведінці одержали похвальні листи, а переможці обласних та всеукраїнських олімпіад - ще й дипломи, золоті сертифікати та грошові винагороди. Кращі вчителі також відзначені подяками та грамотами. В урочистій обстановці першокласники вручили на згадку випускникам символічні дзвіночки, які нагадуватимуть їм про улюблену школу. Після урочистого вальсу, випускники посадили на подвір»ї школи посадили кущі чарівних троянд.