Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
У 16 школі продовжуються ремонтні роботи.
1433

У 16 школі продовжуються ремонтні роботи.

Постійно вдосконалюють та підвищують свій статус. Полтавський навчально-виховний комплекс № 16 продовжує капітальний ремонт. Двадцять чотири роки тому у мікрорайоні Огнівка з'явилась Полтавська загальноосвітня школа № 16. Протягом цих років навчальний заклад розвивався, розширювався, і сьогодні це вже не просто школа, а Полтавський навчально-виховний комплекс № 16. Завдяки міської влади тепер у школі ще тепліше та затишніше. У 2018 році на заміну віконних блоків витратили близько півтора мільйона. Нині капремонт продовжується. Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський зауважує: завдання міської влади зробити усе можливе для комфорту школярів. Додає: бюджетом міста передбачено ремонт на кожну школу міста.


Андрій Матковський, депутат Полтавської міськради " В першу чергу, встановлюються вікна в класних кімнатах , наступним кроком буде спортивна зала. Наше завдання дійсно за ці декілька років привести наші школи до європейського рівня, щоб нашим дітям було зручно та щоб було дуже комфортно, щоб у нас були гарні парти , новеньке обладнання , гарні книжки.  Кожна школа бюджетом передбачена сума від мільйона до півтора мільйона в залежності від розмірів наших шкіл. "


Усі 24 роки очолює цей заклад незмінний директор Віктор Явтушенко.
Говорить: вдячний міській владі за тепло та комфорт у кабінетах. Додає: окрім встановлення вікон, ще й покращили матеріально- технічну базу .


Віктор Явтушенко, директор Полтавського навчально-виховного комплексу №16 Полтавської міської ради Полтавської області "Пройшло часу понад 23-24 роки дерев’яні вікна звичайно зносилися, висохли і фонили досить часто зимою, особливо північно-східна сторона, було дуже холодно своїми силами , старалися закрити ці протяги,щоб було тепло і затишно в навчальних кабінетах .Міськвиконком виділило кошти і чекаємо в наступному році завершення заміни пластикових вікон, досить зручно провітрювати , відкривати, мити .

Особливістю навчального закладу є те, що тут об'єднані три вікові ланки дошкільна, початкова, середня, що працюють у тісному взаємозв'язку, забезпечуючи неперервність, наступність та перспективність у навчанні. Заступник директора з навчально-виховної роботи Полтавського навчально-виховного комплексу №16 Полтавської міської ради Полтавської області Світлана Явтушенко говорить: дошкільне відділення є родзинкою полтавського навчального комплексу ,тут виховуються дітки від 2 до 6 років. Всі умови сучасні та зручні , тут й ігрові та освітні зони, які розвивають дітей.


Світлана Явтушенко, заступник директора з навчально-виховної роботи Полтавського навчально-виховного комплексу №16 Полтавської міської ради Полтавської області" Ми маємо уже достатньо освітнього середовища на розвиток цих дітей , як екологічне так і пізнавальне , для цього у групі створені і інноваційні куточки і куточки психологічного характеру і звичайно ті, які розвивали обдарованість та індивідуальність цих дітей. "

Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський зауважує:
міська влада поступово продовжує роботу по заміні вікон в усіх школах міста , адже пріоритет- саме освітня галузь, туди направляють третину бюджета міста.